“Легенди”: Іво Бобул возз’єднався зі своєю екс-дружиною Сандулесою після гучного розлучення 20 років тому

Відомий український артист Іво Бобул несподівано оголосив про возз'єднання з колишньою дружиною, про яку раніше і чути не хотів. Що відбувається в особистому житті артиста?

Іво Бобул, відомий український співак і музикант, у молодості перебував у шлюбі зі своєю колегою по цеху. Тандем чоловіка та артистки Лілії Сандулеси став справжнім феноменом української музики. Втім, після років разом зіркова пара прийняла рішення розлучитись. Разом зі шлюбом між коханими завершилась і робоча співпраця. Хоча жінка пропонувала чоловікові продовжувати разом виступати, Іво Бобул зізнався, що не може й не хоче.

Бобул повернувся до Сандулеси

Тепер у мережі з’явилась інформація про те, що відомий український артист Іво Бобул готується до возз’єднання зі своєю колишньою дружиною. Щоправда, про романтичні стосунки мови не йде – зіркова пара вийде разом на одну сцену та пригадає минуле, співаючи пісні власної молодості. Крім грандіозного концерту в серці Києва, у “Палаці Україна”, зірковий дует вирушить у великий тур українськими містами.

Відомий український музикант Іво Бобул повернувся до своєї колишньої дружини Сандулеси
Відомий український музикант Іво Бобул повернувся до своєї колишньої дружини Сандулеси

Відповідну інформацію опублікували на офіційному порталі “Музвар”. У пресслужбі організації повідомили, що Іво Бобул та Лілія Сандулеса планують виконати свої найвідоміші хіти, які колись створювали спільно. Українцям розповіли, що вже наступного 2024 року знамениті артисти виступатимуть з великим концертом у Києві, а пізніше – вирушать у тур. Варто зазначити, що на одній сцені Бобул і Сандулеса не виступали протягом більш як 20 років.

Відомий український музикант Іво Бобул повернувся до своєї колишньої дружини Сандулеси
Відомий український музикант Іво Бобул повернувся до своєї колишньої дружини Сандулеси

Нагадаємо, що зіркова пара свого часу познайомилась на роботі. Спочатку Бобул і Сандулеса були колегами, але пізніше, пригадує артистка, вона почала ловити на собі цікаві погляди чоловіка. Врешті, знаменитість дала артистові шанс і вийшла за нього заміж. Втім, поки творчий дует завоював серця мільйонів, їхнє сімейне життя не складалось. Знаменитості розлучились наприкінці 1990-х років.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.