23-річна дружина Остапчука бере за вечерю з собою по 1200 грн з кожного: стільки ж коштує прийом у психолога

Катя Полтавська має завдячувати шаленою популярністю своєму шлюбу з шоуменом Володимиром Остапчуком. Молода дружина скористалася нагодою і стала влаштовувати фан-зустрічі.

Щоб поспілкуватися з 23-річною третьою обраницею ведучого за неформальних обставин, слід викласти чималу суму – 1200 грн. На думку блогерки, це зовсім небагато, адже люди рівно стільки ж сплачують за прийом у психолога. А тут такий же релакс, та ще й під музику, з наїдками та закусками.

Катя Полтавська зустрічається з прихильницями за 1200 грн

Одна з підписниць Інстаграм-акаунту Полтавської висловила обурення з приводу подібних розцінок. Адже за цю суму можна втрапити на концерт до Дантеса. А якщо захочеться послухати гумористів Бампера й Суса, то це взагалі обійдеться у 750 гривень. Але щоб за спілкування з Катрусею викладати такі шалені гроші! Дамочка не стримувала себе у лайливих висловах.

Саму організаторку фан-зустрічей подібний закид страшенно розлютив. Полтавська пояснила, що одного разу вони вирішили організувати безплатне побачення, то прийшло стільки людей, що довелося замовляти цілий зал.

Катя Полтавська зустрічається з прихильницями за 1200 грн

А щодо суми, вона йде журналістці не вся, адже меню у київських ресторанах доволі кусливе. Як альтернативу, дружина Остапчука запропонувала відмовитися від алкоголю. Тоді ціна стрімко впаде на третину, склавши 800 гривень.

Кропивничанка Катя ніяк не може втямити, чому має знижувати розцінки. Організація зустрічі передбачає певні витрати. Їй також невтямки, чому вона має виправдовуватися. Адже кожна з її фанаток має вибір – сплатити 1200 грн і поспілкуватися про дівоче або витратити ці гроші на щось інше й не морочити голову організаторці.

Полтавська готова розглянути прохання дівчат, які не здатні сплатити подібну суму, й обговорити знижку. Але попросила не висувати їй претензій у такому суворому тоні, бо вона здатна дати дзеркальну відповідь.

Схожі статті

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!

Це вам не пельмені: шикарним рецептом італійських равіолі зі шпинатом поділилася попутниця у потязі. Смачно!

До недавнього часу ми більше полюбляли готувати та їсти м'ясні пельмені, а от равіолі, що схожі з пельменями за основними принципами приготування, були певною екзотикою.