Папанька? Вагітну зірку телеекрану Лілію Ребрик чоловік ніжно тримає за живіт, і це не Андрій Дикий

Лілія Ребрик, відома телезірка, ведуча та актриса, завжди вміло та весело ткала павутину свого життя на різних медійних платформах. Ось і днями вона виклала у своєму інстаграмі кумедне фото.

Звичайно Лілія прихопила увагу глядачів через це фото, де вона усміхнено обіймається з Єгором Крутоголовим. А він, наче знову повернувся у серіал “Папаньки”, ніжно торкається вагітного живота актриси.

Лілія Ребрик: майстриня позитиву та гумору у житті та на екрані

На перший погляд, може виникнути плутанина в життєвих сценаріях Лілії, оскільки вже відомо, що зірка чекає третю дитину від свого чоловіка Андрія Дикого. Однак, замість викликання обговорення чи зауважень, Лілія розповіла про цю ситуацію в легкий, жартівливий спосіб.

“Скучили за нашим творчим тандемом?”- запитує артистка у глядачів та запрошує на зимову прем’єру на “Дизель студіо”.

Завжди на позитиві та з усмішкою, вона демонструє свій підхід до життя, стверджуючи, що робота та творчий колектив “Дизель шоу” несуть радість і хороший настрій у її щоденне життя.

Такі обійми з Єгором відсилають глядачів у серіал, де Лілія грала екранну дружину Крутоголова. Цікаво, що саме тоді актриса дізналася про свою другу вагітність.

Лілія ніколи не приховувала, що робота у “Дизель шоу” — це її захоплення та невичерпне джерело енергії, а колектив гумористів ніби одна велика сім’я, де кожен день — це свято гумору та тепла.

Фото з Єгором Крутоголовим стало не лише приводом для усмішки, але й можливістю Лілії знову продемонструвати свою вмілу гру на сцені та в суспільстві, вміння пристосовуватися до нових реалій та ділитися своїм власним відношенням до життя.

Таким чином, Лілія Ребрик залишається не тільки талановитою ведучою та акторкою, але й майстринею позитиву, яка розуміє, як веселити глядачів і, при цьому, залишатися веселою та оптимістичною в особистому житті.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.