У паспорті Остапчук: Христина Горняк пояснила, чому не повертає дівоче прізвище після розлучення з шоуменом

Відома українська блогерка та нотаріусиня Христина Горняк у паспорті й досі Остапчук. Знаменитість зізналась, чому насправді не поспішає змінювати прізвище на дівоче.

Христина Горняк завжди була чесною зі своїми шанувальниками. На особистій Інстаграм-сторінці зірка ніколи не відмовляла підписникам у проханні відповісти на ті чи інші запитання. Знаменитість завжди ділиться подробицями свого життя, а тому і тепер не стала ігнорувати питання про те, чому і досі не змінює прізвище свого колишнього чоловіка у паспорті.

За словами знаменитої блогерки, вона не бачить нічого такого у тому, аби носити прізвище свого чоловіка навіть після їхнього розлучення. Христина Горняк-Остапчук зазначила, що не цурається свого минулого – вона таки перебувала у шлюбі з коханою на той момент людиною, а тому не бачить сенсу так різко реагувати на прості речі. Зірка зазначила, що у майбутньому можливо і змінить прізвище на дівоче, а може візьме ім’я коханого чоловіка.

Христина Горняк пояснила, чому не поспішає змінювати прізвище після розлучення з Остапчуком
Христина Горняк пояснила, чому не поспішає змінювати прізвище після розлучення з Остапчуком

Ба більше, поділилась знаменитість, її мама свого часу також довго носила прізвище її тата. Батьки Христини Горняк розлучились, втім мама знаменитості не змінювала паспорт, аж допоки не зустріла свого нового коханого.

Нагадаємо, що відома українська блогерка Христина Горняк два роки перебувала у стосунках із шоуменом Володимиром Остапчуком. Зіркова пара одружилась 2020 року, втім восени 2022 мережею покотились перші чутки про їхнє ймовірне розлучення. Вже згодом стало відомо, що пара і дійсно більше не разом. Проте, знаменитості вирішили залишити при собі причину розлучення.

Христина Горняк пояснила, чому не поспішає змінювати прізвище після розлучення з Остапчуком
Христина Горняк пояснила, чому не поспішає змінювати прізвище після розлучення з Остапчуком

Зараз у мережі активно обговорюють, що причиною розриву Христини Горняк із її колишнім чоловіком могла стати його подружня зрада. Так, на думку користувачів мережі, Володимир Остапчук “закрутив” роман із новою обраницею Полтавською раніше, ніж завершив стосунки з другою дружиною. Втім, якось зізналась Горняк, вона ніколи не ловила свого чоловіка на зраді.

Схожі статті

Ви ще пам’ятаєте Дана Балана? Куди зник співак, з яким у Кароль були певні стосунки: в Україну не приїжджає

Зірки шоу-бізнесу завжди будують навколо себе міфи, які живуть у серцях і уяві публіки. Відносини, кохання, дружба — це всі атрибути, які часто використовуються для піару та підтримки іміджу.

Оля Цибульська щось знає: кума Дзідзьо натякнула, що Полтавська – не остання дружина Володимира Остапчука

Ольга Цибульська відверто прокоментувала романтичне життя Володимира Остапчука. Крім того, співачка поділилася своїми думками про дружину ведучого.

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.