Жовто-блакитні торт, костюм аніматора та мамин піджак: Катерина Бужинська зустріла 7-річчя своїх близнят

Катерина Бужинська влаштувала з нагоди 7-річчя своїх близнят справжнє домашнє шоу, запросивши аніматорів. За випадковим збігом Міньйон Стюарт був у жовто-блакитному прикиді.

Сім років тому в родині Катерини Бужинської та Дімітра Стойчева народилися близнята. Відтоді у день народження Катрусі та Дмитрика батьки влаштовують веселе свято. Цьогоріч все довкола було витримане у жовто-блакитних тонах.

Мама іменинників сама вбралася у жовто-блакитний піджак. Ще й торт у такій же гамі замовила. Кондитерський виріб розділено на дві половини – жовту й блакитну. На дівочій знаходиться лялька Мальвіна, виготовлена, з крему, а на хлопчачій – фігурка мультяшного героя Міньйона Стюарта.

Близнята Катерини Бужинської відзначили 7-річчя

Як бачимо, батьки врахували уподобання своєї малечі. Катруся й сама вбралася у костюм улюбленої героїні, перетворившись на Мальвіну з блакитним волоссям. А Дмитрик, певно, настільки обожнює анімаційну стрічку про міньйонів, що навіть аніматор на святі був у костюмі одноокого героя.

На відео, яке співачка виклала в Інстаграм, видно, що дітлахи весело проводять час з аніматорами, розмальовуючи собі обличчя та всім гуртом виконуючи запальних таночків. Мама з татом не можуть натішитися іменинниками, не розуміючи, коли вони встигли так швидко вирости.

Довгий час ходили чутки, що Бужинська вийшла заміж за сина 4-го президента Болгарії. Згодом з’ясувалося, що це неправда. Співачка сама розповіла, що її коханий Дімітр не є президентським сином. Насправді його хрещений тато якийсь час був прем’єр-міністром цієї країни.

Стойчев настільки закохався в українку, що одружився з нею й забрав жити до себе разом із донькою Оленою, яка на той момент ходила до 2 класу. Дівчинка швидко опанувала болгарську мову й адаптувалася до умов життя в іншій країні. Нині їй уже 17 років.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.