Сергій Танчинець із “Без обмежень” дочекався приїзду дітей з Японії: “Забрав жабенят. Везу додому!”

Сергій Танчинець із гурту "Без обмежень" шокував публіку новиною про розлучення після 15 років шлюбу. Тепер у батька виникли проблеми зі спілкуванням з сином і донькою.

Раніше в усіх інтерв’ю фронтмен гурту “Без обмежень” розповідав про кохання до своєї дружини Ганни. Сергій Танчинець завжди наголошував, що благовірна є його музою, і всі ліричні композиції присвячені саме цій жінці. Тим дивніше пролунала заява про розлучення пари й припинення такого міцного шлюбу.

Сергій Танчинець зустрівся з дітьми у Києві

З початком повномасштабної агресії Ганна з дітьми – Анастасією та Лук’яном – перебралася до Токіо. Жінка є перекладачкою з японської мови, тож без проблем знайшла собі роботу.

Звісно, діти подалися в далекі краї з матір’ю. Навесні Танчинець їздив до Японії на гастролі, тож мав можливість поспілкуватися з нащадками. Відтоді минуло більш як пів року. Тепер тато возз’єднався з дітьми знову. Настя з Лук’яном приїхали до Києва, щоб разом із батьком зустріти Новий рік. Пан Сергій радісно зауважив під фото в автівці:

“Забрав жабенят. Везу додому!”

Після розлучення пара, на відміну від більшості колег, не стала привселюдно з’ясовувати стосунків та обмінюватися в мережі звинуваченнями у всіх смертних гріхах. Сергію та Ганні вистачило здорового глузду продовжити спілкування рівно, адже їх поєднує турбота про двох дітей.

Сергій Танчинець зустрівся з дітьми у Києві

На іншій світлині Лук’ян з апетитом ласує київським морозивом. Напевно, залишившись без маминої турботи, вирішив трішки розслабитися. Про любов підлітка до “мойозива” серед підписників Танчинця вже ходять справжні легенди.

Тож фани почали жваво обговорювати солодку пристрасть нащадка музиканта. Деякі пішли ще далі, відзначивши, що синочок є татовою копією. Особливо в Сергія та Лук’яна схожі погляди, дійшли висновку підписники Інсти.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.