Не все так ідеально? Заговорили про розлучення солістки The Hardkiss Юлії Саніної, яка все прокоментувала

Тривала розлука через війну наробила лиха багатьом родинам. Не минула криза й міцне подружжя Юлії Саніної та Валерія Бебка. Чи справді пара зібралася розлучатися?

На родинні стосунки солістки Hardkiss Юлії Саніної та її чоловіка Вала звернув увагу Богдан Беспалов. Любитель попліткувати, який попереджає у своїй передачі, що не відповідає за правдивість своїх слів, сповістив про кризу в стосунках між подружжям. За словами блогера, пара перебуває на межі розлучення, хоча обидва й не хочуть розвалу сім’ї:

“Юлія розуміє, що її стосунки доходять до якогось логічного завершення”.

Якщо вірити Богдану, усі важливі рішення в родині приймає саме чоловік. А Юлія ніколи не сперечається. Так тривало довгий час. Але з часом Саніна набралася досвіду, розвинулася, і в неї виникли власні думки й бажання. Звісно, тепер між ними чимало непорозумінь.

Юлія Саніна розлучається з Валом?

Співачка з продюсером разом із 2009 року. Перші 5 років приховували їх від загалу. За пів року після знайомства Вал освідчився коханій. Та до весілля справа дійшла лише через півтора року. Восени 2015-го вони стали батьками.

Юлія Саніна розлучається з Валом?

Менеджер The Hardkiss прокоментував слова Беспалова. Єгор Кір’янов відзначив, що складні періоди життя трапляються в багатьох родинах. Особливо в наших непростих умовах. Але про розлучення Саніної та Бебка нині не йдеться.

Сама Юлія проігнорувала закиди з боку блогера. Натомість коли брала участь у передачі Євгена Клопотенка “Пекельні борошна”, скаржилася, що дуже важко переживає розлуку з благовірним. Адже вона з сином знаходиться за кордоном, а чоловік залишився в Україні:

“Я помираю, коли ми довго не бачимося. І я відчуваю, що наші стосунки не виграють від цього. Ми залежні трошки одне від одного. І це теж не good”.

Жінкам, які втрапили у подібну ситуацію, зірка порадила знаходити собі заняття до душі, щоб відвернутися від сумних думок.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.