Машу Єфросиніну “підкололи” за величезну золоту каблучку: зірка заявляла, що засуджує хизування багатством

Відому українську ведучу неочікувано підкололи прямо під час запису розважального шоу. Маша Єфросиніна розгубилась, але все-таки знайшла відповідь на питання.

Нещодавно відома українська ведуча та блогерка Маша Єфросиніна стала гостею шоу на YouTube-каналі “Леви на джипі”. Знаменитість знімалась разом зі своїм колегою Женею Яновичем. У ході розмови зірки сміялись і жартували між собою, а в один момент ведучі проєкту вирішили підколоти Машу Єфросиніну, яка критикувала українських блогерів за так звані вихваляння своїми багатствами.

Єфросиніну підкололи

Так, Микола Зирянов і Валік Міхієнко під час монологу ведучої про те, що вона проти хизувань своїми статками та придбаннями у часи повномасштабної війни, звернули увагу на руку знаменитості, яка носила величезну золоту каблучку. Ведучий пожартував про те, що ймовірно це медичне золото, яке лікує людей від бідності. У залі пролунав сміх, а ось Маша Єфросиніна, своєю чергою, розгубилась і декілька секунд мовчала.

Машу Єфросиніну підкололи прямо під час знімання нового випуску гумористичного шоу
Машу Єфросиніну підкололи прямо під час знімання нового випуску гумористичного шоу

Втім, зрештою знаменита українська ведуча знайшла, що відповісти ведучим і зазначила – це не медичне золото, а звичайна біжутерія від вітчизняного бренду. Артистка зауважила, що вміє підбирати прикраси так, аби вони не були дорогими, але все-таки виглядали вишукано. Ведучий у відповідь зазначив, що за таким самим принципом підбирає слова.

Машу Єфросиніну підкололи прямо під час знімання нового випуску гумористичного шоу
Машу Єфросиніну підкололи прямо під час знімання нового випуску гумористичного шоу

Варто зазначити, що ведучі проєкту не просто так вирішили “підколоти” Машу Єфросиніну. Річ у тім, що деякий час тому знаменитість брала інтерв’ю у відомої блогерки Анни Трінчер. Ведуча розкритикувала зірку за те, що вона під час повномасштабної війни показала шанувальникам подарунок від свого вже колишнього чоловіка – елітний автомобіль. Публіка у відповідь зазначила, що Єфросиніна здається лицемірною, адже на кожних зніманнях нових випусків свого шоу з’являється у дорогих прикрасах.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.