Донька Ольги Мартиновської ошелешила суддю “МастерШеф” повідомленням з табору: “Мам, я стала мамою”

Ольга Мартиновська вирішила позбутися дитини на новорічні свята, відправивши Віру на відпочинок до бабусі. Жінка й не сподівалася, яку несподівану новину отримає від донечки.

Майстриня кулінарії Ольга Мартиновська відвезла доньку Віру до своєї мами на Миколаївщину. Сподівалася, що й сама приїде на Новий рік, та не впоралася зі справами. Напередодні свят суддя “МастерШеф” розповіла в інтерв’ю, що, можливо, зустріне 1 січня 2024 року сама або ж зустрінеться із друзями.

Донька зробила Ольгу Мартиновську бабусею

Останнім часом серце жінки не вільне. Але вона зізналася, що з коханим не домовлялися провести свято разом. Ім’я таємного шанувальника Ольга не називає, широкому загалу світлини з ним не показує.

Сказала лише, що Вірочка, яка звикла бути в центрі уваги, не сприймає маминого вибору. І все це дуже складно. До того ж у коханого теж є сім’я, діти. Допоки мама розв’язувала особисті проблеми, донечка піднесла сюрприз, написавши СМС:

“Мам, я стала мамою”.

Подібна інфа неабияк спантеличила Мартиновську, адже Віруні всього лише 7 рочків. З’ясувалося, що дитина отримала від рідні в подарунок ляльку й ставиться до неї як до своєї дитинки.

Донька зробила Ольгу Мартиновську бабусею

Допоки донечка перебуває на віддалі, матуся вдалася до спогадів про дитинство. Оля залюбки їздила під час канікул до різноманітних таборів. Донечка за рівнем енергії вся пішла в маму. Це тато дівчинки Іван Кобець полюбляв лежати на дивані, а Мартиновській завжди кортіло якогось движу.

Віруня вже в 4 рочки поїхала до тенісного табору в Туреччині. Потім були літні Карпати. Тепер дитина мріє стати на гірські лижі. Мартиновська вирішила здійснити доньчине бажання. Тож відправляє до Австрії не лише Віру, але й своїх батьків та племінницю Варю. Трансфер зі Львова доправить відпочивальників до альпійського табору.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.