“Головне, я цього хочу”: дружина Віктора Павліка Репяхова хоче народити доньку, але співак не мотивований

В сімейних планах Віктора Павліка та Каті Репяхової народження доньки могло б виглядати як завершення ідеальної картини. Але, на жаль, не завжди всі мрії легко здійснюються.

За словами джерел, головною причиною, чому ця мрія здається недосяжною, є не лише проблеми з фізичним розвитком першого їхнього спільного малюка, а й вік самого Віктора Павліка – 58 років, який лише на 4 роки молодший за її матір.

Батько, який уже мав не одну дитину від попередніх шлюбів, зіткнувся з викликом — чи готовий він втягнутися в ще один період батьківства, особливо на такому етапі свого життя? Це питання набуває особливого значення, коли врахуєш, що з кожним роком фізичні можливості можуть зменшуватися, а спадкові хвороби не додають оптимізму.

З одного боку, Катя Репяхова, що ділиться своєю мрією про доньку, бачить у цьому новий крок у їхньому щасливому сімейному житті.

Проте, враховуючи вік Віктора, виникають реальні страхи, які можуть викликати ускладнення під час вагітності та народження, а також мати негатив на здоров’я дитини.

Неможливо не враховувати той факт, що вік Віктора Павліка може вплинути на його енергію та фізичні можливості у вихованні новонародженого. Відтак, його небажання стати батьком може бути зрозумілим з цього погляду. Втім, Катерина вважає, що головним у цьому рішенні є тільки її бажання.

На відміну від цього, читачі блогерки все ж таки зауважують, що підтримка та розуміння в такій ситуації є ключовими для партнерів, оскільки це питання, що стосується не лише одного з них, а й має великий вплив на майбутнє сім’ї. Вік та фізичний стан — лише одні з факторів, які враховуються у цьому процесі, але вирішальне слово завжди залишається за сім’єю, яка бере на себе цю відповідальність.

Популярне

Схожі статті

Не смажте кабачки, поки не побачите цю техніку, що підкорила весь світ: рецепт простий, але такий смачний

Смажені кабачки – це, звісно, дуже смачно, але набагато апетитнішою виявиться ця страва. Для приготування вам знадобиться мінімум інгредієнтів і часу.

15 хвилин + час випікання: рулет з листкового тіста та фаршу загортаю “равликом” і відправляю в духовку. Ням

Розповідаємо, як швидко та просто спекти ароматну випічку з м'ясною начинкою, яка буде гарним варіантом обіду або вечері для всієї сім'ї. Повірте, цей рецепт вартий уваги!

Перескочила з 50 розміру на 46-й: до огірків і капусти додаю 1 незвичайний продукт. Такий салат і на ніч їм

Навіть звичайний салат з капусти можна зробити оригінальним і цікавим, якщо додати до нього 1 незвичайний інгредієнт. Страва виходить свіжою, соковитою і її можна їсти навіть на дієті.