Найбільші потрясіння початку січня 2024: Наталія Могилевська стала мамою, а Марія Бурмака втратила брата

Відомі українські зірки з самого початку року вразили шанувальників неочікуваними змінами у своєму житті. Що трапилось із Наталією Могилевською та Марією Бурмакою на початку січня?

Для кожного Новий рік почався по-різному. Розповідаємо, якими були перші дні січня для відомої української артистки Наталії Могилевської та її колеги Марії Бурмаки.

Наталія Могилевська

У новорічну ніч відома українська співачка Наталія Могилевська здивувала багатьох своїх шанувальників. Знаменитість неочікувано повідомила про те, що стала мамою прямо під час повномасштабної війни. Зірка одразу ж попередила, що з поваги до своїх новоспечених доньок вона не буде їх показувати та багато про них розповідати. Втім, деякими подробицями зірка таки поділилась.

Відома співачка у новорічну ніч розповіла про те, що стала мамою під час повномасштабної війни
Відома співачка у новорічну ніч розповіла про те, що стала мамою під час повномасштабної війни

В ефірі “Новорічного Кварталу” знаменита українська артистка розповіла про чудові новини зі свого особистого життя. Наталія Могилевська повідомила, що її доньки – сестри, а також вже називають її “мамою”. Крім того, розповіла артистка і про те, що її коханий чоловік допомагав їй протягом усього процесу усиновлення – він залишався поруч, підтримував.

Марія Бурмака

Рік для відомої артистки почався з важкої ноти. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменита українська співачка Марія Бурмака розповіла про втрату у родині. Зірка розповіла, що відійшов у вічність її рідний брат Святослав, який після 24 лютого перебував у лавах української армії. Після поранення він повернувся у тил на лікування, а зрештою залишився вдома, адже психіка чоловіка не витримувала.

Відома артистка несподівано повідомила сумні новини про смерть свого рідного брата
Відома артистка несподівано повідомила сумні новини про смерть свого рідного брата

Молодшого брата Марії Бурмаки не стало вночі 4 січня. Знаменитість повідомила, що її рідна людина відійшла у вічність внаслідок серцевого нападу. За словами співачки, серце її брата просто не витримало навантаження та стресу, який він переживав. Марія Бурмака зізналась, що ніколи не зможе знайти слів, які б описали її стан.

Схожі статті

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!

Це вам не пельмені: шикарним рецептом італійських равіолі зі шпинатом поділилася попутниця у потязі. Смачно!

До недавнього часу ми більше полюбляли готувати та їсти м'ясні пельмені, а от равіолі, що схожі з пельменями за основними принципами приготування, були певною екзотикою.

Поживний салат із буряка та маринованих огірків на кожен день: майонез не додаю! Виходить смачно та недорого

Поживно, корисно та смачно! Рекомендуємо рецепт легкого салату з буряка, який полюбить вся сім'я. Чудове поєднання доступних продуктів, які точно знайдуться у вашому холодильнику.