Melovin повернувся у 2015 рік: тоді співак носив біляве волосся, щоправда, очі були не однакові

Melovin звик дивувати меловінаторів зміною іміджу. Щойно почався 2024 рік, артист постав перед публікою з білявим волоссям. Це вже не перше перетворення співака на блондина.

Всі, хто уважно стежать за творчістю 26-річного Костянтина Бочарова, пам’ятають, що чорнявим артист був не завжди. Усі перевтілення артиста з блондина на брюнета і навпаки пов’язані з участю в конкурсах.

Для Нацвідбору на “Євробачення 2024”, фінал якого відбудеться 12 січня, Melovin представив композицію Dreamer. На обкладинці конкурсного треку фани побачили кумира з білявим волоссям, чим були неабияк приголомшені.

Melovin перетворився на блондина

Хто пам’ятає перші кроки Кості в шоубізі, той знає, що під час участі в шоу “Х-Фактор” молодик якраз був блондином. Це відбувалося у 2015 році. Дехто з фоловерів співака, побачивши Меловіна-блондина, вдарилися у ностальгійні спогади, адже не забули події тих далеких часів.

Melovin перетворився на блондина

Схоже, Костя все робить тричі. Саме з третьої спроби він потрапив у тренувальний табір “Х-Фактору”, де здобув перемогу в суперфіналі. Тепер утретє мріє втрапити на найпрестижнішу європейську сцену.

Melovin перетворився на блондина

Бочаров тричі брав штурмом “Євробачення”. Цьогоріч співак втрапив у десятку фіналістів, тож має великі шанси потрапити знову на міжнародний пісенний конкурс. Наприкінці 2016 року Melovin під час національного відбору посів третє місце. Того разу Україну дуже невдало представив гурт O.Torvald.

За 2 роки Костянтин таки втрапив на конкурс. У португальському Лісабоні молодик зі скляним оком посів лише 17 місце. Саме перед конкурсом Melovin позбувся білявого волосся, перетворившись на брюнета. Тепер же вчинив навпаки. Можливо, це знак на краще.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.