Мурат Налчаджиоглу розповів, чи дійсно покинув другу дружину Лілію заради коханки: “Відчуваю з нею гармонію”

Український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу вперше висловився про свої нові стосунки і зізнався, чи його нова кохана є причиною розлучення з другою дружиною Лілією Реус.

Мурат Налчаджиоглу – відомий в Україні бізнесмен турецького походження. Також чоловік відомий тим, що протягом 10 років був одружений зі співачкою Ані Лорак. Розлучилися Мурат і Лорак у 2019 році через зраду чоловіка. Та турецький красень довго не ходив в холостяках і зовсім скоро представи публіці свою нову кохану – молодшу на 19 років візажистку з України Лілію Реус. Влітку 2023 року Мурат зіграв з молодою коханою весілля. Та цей шлюб тривав всього 4 місяці. Не так давно стало відомо, що Мурат і Лілія розлучилися. Експодружжя тримають в таємницю причину розставання, та в Мережі подейкують, що і цей шлюб бізнесмена закінчився через те, що він зраджував.

Відомий український бізнесмен Мурат Налчаджиоглу натякнув на роман з іншою жінкою
Мурат Налчаджиоглу з другою дружиною Лілією Реус

Ця версія має право на існування, хоча б через те, що вже через місяць після того, як стало відомо, що Мурат і Лілія розійшлися, бізнесмен представив публіці свою нову дівчину Анастасію. З нею Налчаджиоглу зустрів Новий рік у Дубаї і вже навіть познайомив її зі своєю донькою від Ані Лорак.

Мурат Налчаджиоглу розсекретив відносини з українською моделлю
Мурат Налчаджиоглу розсекретив відносини з українською моделлю Анастасією Фоксі

В Мережі припустили, що саме нова пасія і стала причиною розлучення Мурата з другою дружиною, адже вона з’явилася в його житті підозріло швидко після розлучення. Нещодавно Мурат Налчаджиоглу вирішив розставити всі точки над “і” і заявив, що його нова кохана Анастасія не має ніякого відношення до його розлучення з Лілією.

Рішення, яке я прийняв стосовно припинення шлюбу, це сталося ще до того, як я познайомився з Анастасією.

, – запевнив Мурат.

Мурат Налчаджиоглу розповів, чи дійсно покинув другу дружину Лілію заради іншої
Мурат Налчаджиоглу розповів, чи дійсно покинув другу дружину Лілію заради іншої

При цьому чоловік заявляє, що зараз відчуває неабияку гармонію у своєму житті і поряд з новою жінкою.

Наразі я відчуваю з нею повну гармонію життя

, – зізнався Мурат.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.