Любовний трикутник Олега Винника: замутив роман з вокалісткою, яку всі знають, але насправді її звуть не так

Відомий український співак Олег Винник ретельно приховує подробиці особистого життя. Розповідаємо, що відомо про його шлюб та обраницю, яку він не називає публічно.

Олег Винник, відомий український співак, почав кар’єру та завоював популярність багато років тому. Хоча сьогодні знаменитість не так активно тішить шанувальників новими піснями та власною творчістю, всі й до нині продовжують цікавитись подробицями особистого життя артиста. Так, наприклад, однією з найобговорюваніших тем залишається ім’я дружини зірки вітчизняної естради. Винник ретельно приховує свою обраницю, але від фанів неможливо приховати настільки важливих деталей.

Особисте життя Винника

Знаменитий український співак користується неабиякою популярністю. Шанувальники та шанувальниці обожнюють його за неперевершений талант, ніжні та ліричні пісні, красивий голос і безумовну харизму. Артисти, які викликають такий резонанс серед представниць жіночої статі, рідко зізнаються, що насправді їхні серця зайняті. Так само вирішив вчинити і Винник – він ніколи не розповідав про те, хто стала його дружиною.

Що відомо про особисте життя та дружину відомого українського співака Олега Винника
Що відомо про особисте життя та дружину відомого українського співака Олега Винника

Багато років знаменитий український співак навмисно плутав своїх шанувальників. З чуток чи не всім було відомо, що артист одружився зі своєю бек-вокалісткою Таюне. А ось односельці Олега Винника настоювали на тому, що він дуже давно пов’язав своє життя з дівчиною, на ім’я Таїсія Сватко. Так, за словами мешканців села, в якому народився та виріс артист, вони зіграли весілля на два селища та відтоді живуть душа в душу.

Що відомо про особисте життя та дружину відомого українського співака Олега Винника
Що відомо про особисте життя та дружину відомого українського співака Олега Винника

Коли журналісти почали розбиратись у цій темі докладніше, з’ясувалось, що чутки та односельці говорять про одну й ту саму людину. Таїсія Сватко, з якою відомий український музикант Олег Винник зіграв весілля ще в юності, це Таюне – бек-вокалістка артиста. Так, зіркове подружжя разом навчалось, а пізніше почало будувати спільну творчу кар’єру. Ось такий кумедний любовний трикутник трапився з артистом.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.