Ані Лорак з щемом пригадала своє дитинство й молодість в Україні та здивувала всіх зізнаннями: “Я повернусь”

Колись ця українська співачка мала численну армію поціновувачів та шанувальників в Україні за вокальний хист та вроду. Вона могла стати справжньою поп-дівою у рідній країні, але обрала інший шлях.

Зробивши так, вона стала навіки зрадницею свого народу.

За це українці постійно піддають Ані Лорак хейту та нищівній критиці, бо не просто розчаровані її поведінкою та громадянською позицією, а вважають співачку позором нації.

Та, здається її це мало бентежить, бо гроші, які їй платять за це затьмарюють не тільки розум, а й совість.

“Я повернусь!”

Виступаючи на сцені для тих, хто прийшов на її батьківщину з агресією, Лорак не знаходить у собі мужності та порядності відмовитися від таких заробітків. Можливо це навіть їй подобається, бо вона у захваті коментує своє життя та творчість на теренах країни-агресорки. Мало того, судячи з її публікацій відеороликів та коментарів до них, співачка чи то мріє, чи то погрожує, заявляючи, що ще повернеться в Україну.

Принаймні таке однозначне враження склалося у користувачів після того, як подивилися  нещодавній ролик, в якому вона зібрала свої фото у різні періоди життя та творчості: від маленького українського дівчати та тієї, що була на початку кар’єри до теперішньої виконавиці. Цей ролик супроводжує пісня у її виконанні “Я повернусь”. Ці два слова вона написала й у коментарі. А ще прийнялася хизуватися своїми досягненнями та захотіла “розповісти про те, що дійсно приносить результати на шляху до мрії”.

Звісно, що українців щемливість ролика та відчутна ностальгія зовсім не розчулили. Не захотіли вони й чути, про яку мрію вона каже, бо самі здогадуються, як і про те, що їй принесло результати.

“Істота, без роду племені. Без рідної землі, без совісті й честі”,- пише один користувач.

“Ділитися чим? Тим як зраджувати свою Батьківщину, як стелитися заради рубля. Залиш собі свою ганьбу”,- з гнівом вигукує інший.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.