36-річна Настя Приходько показала, як виглядає в реальному житті: “Втомлений погляд та міс “Набряк 2024”

Настя Приходько показалася перед підписниками Інстаграму без прикрас і будь-яких фільтрів. Шокувавши зовнішнім виглядом, співачка пояснила, що до такого стану її довела війна.

Повномасштабне вторгнення негативно відобразилося на всіх українцях. Не стали виключенням і зірки. Та якщо одні користуються фільтрами й накладають на обличчя тонни косметики, щоб приховати змучене обличчя, Настя Приходько вирішила не приховувати правди.

Настя Приходько показалася фанам без фільтрів

Анастасія виклала у своєму Інстаграмі свіжу світлину, показавши, якою є змученою. Постійне нервове навантаження не минуло дарма. Тіло співачки вкрилося набряками та синцями.

Дивлячись на своє втомлене обличчя, знаменитість схарактеризувала себе як “міс Набряк 2024”. За останні 2 роки Настя раптово здобула погану звичку – постійно кусає нижню губу. Приходько переймається, що колись просто зжує її:

“Я такого ніколи не робила, а тепер постійно ходжу і чіпаю її”.

Настя Приходько показалася фанам без фільтрів

Та звертатися по допомогу до психолога Настя поки не збирається. Певна, що спроможна дати раду своєму стану. До антидепресантів та заспокійливих препаратів руки в артистки поки не дійшли. Приходько навіть не бажає заварювати собі заспокійливий чай:

“Я сильна, і я впораюся! Просто треба вистояти”.

Під час одного з масованих обстрілів росіян Настя перебувала у середмісті. Довелося терміново ховатися до метро. Але бухкало так, що навіть під землею двиготіли стіни. Від таких стресів хто завгодно втратить нервову рівновагу.

Та Приходько ніколи не пасувала перед труднощами й певна – зможе здолати всі негаразди й знову навчиться радіти життю. Чекаємо, коли зірка вийде зі стану депресії.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.