Самотня Маша Єфросиніна передала мамі привіт: найрідніша людина зустріла 66-річчя вдалині від доньки

Маша Єфросиніна не змогла, як належне, відзначити день народження мами. Тож у 66-річчя найріднішої людини, вдалася до приємних спогадів про дитинство.

25 січня мама Маші Єфросиніної відзначила 66 років від дня народження. Особливих радощів з цього приводу блогерка не зазнала, адже не змогла побачитися з матусею в цей день наочно.

Навпаки душу розривала самота. Раніше вони жили дружною родиною з чоловіком і дітьми, а тепер усе кардинально змінилося. Чоловік Тимур став до лав ЗСУ на захист батьківщини. Старша донька Нана виїхала на навчання.

Маша Єфросиніна зустріла день народження мами на самоті

Мама-іменинниця теж змушена була покинути межі України. Людмила Павлівна разом із молодшим сином Маші перебуває у Польщі. Хлопчик дуже сильно лякається гучних звуків сирени та вибухів, які частенько лунають в українській столиці. То жінка й виїхала за кордон, де виховує онука Сашка самотужки.

Улюбленець родини песик помер. Отже, Єфросиніна залишилася у великій квартирі абсолютно одна. Розривається між поїздками до чоловіка та сина, проклинаючи орків за те, що зруйнували звичайне родинне щастя.

Маша Єфросиніна зустріла день народження мами на самоті

Все ж у день народження мами Маша вирішила відірватися від сумних думок і пригадати колишнє щасливе життя. Людмила Павлівна виховувала донечку так, щоб у неї не було кумирів. Тож Маша засвоїла з дитинства – треба орієнтуватися не на когось, а на саму себе.

Мудра жінка своєю любов’ю та регулярним пропрацьовуванням помилок, добилася, щоб у старшої доньки не було потреби рівнятися на когось, а лише на власні досягнення. Вітаючи Людасю з днем народження, донька назвала маму “найтеплішою та найвеселішою жінкою”, додавши:

“І вона любить це життя так, як нам усім треба повчитися!”

Отже, ведуча за научанням мами мужньо долає всі життєві негаразди у надії, що настануть ті часи, коли всі близькі люди знову повернуться й об’єднаються у велику родину.

Схожі статті

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.

Апельсинові кекси: рецепт, коли хочеться смачненького і щоб готувати не довго. Тісто просте як 2 копійки

Ці апельсинові кекси стануть чудовим доповненням до будь-якого напою, чаю чи кави, а їх освіжаючий апельсиновий смак засвідчить вашу гостинність та турботу про гостей.