Ольга Фреймут підкинула роботу своєму дідусю: як виглядає та ким працює немолодий родич ревізорки

Відома українська журналістка та ведуча Ольга Фреймут показала, як долучає рідного дідуся до діяльності власного видавництва. Зірка нарядила чоловіка у гуцульське вбрання.

Ольга Фреймут, відома українська журналістка та ведуча, нещодавно влаштувала фотосесію для обкладинки нової книги, яка випускається у її видавництві. Знаменитість запропонувала своєму дідусю взяти участь у позуванні для головної фотографії твору. Зірка чи не вперше на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм показала свого дідуся – поважного чоловіка з виразними рисами зовнішності.

Як виглядає дідусь Фреймут

У своєму Інстаграм-блозі знаменита українська журналістка розповіла про те, як минає підготовка до публікації нової книги “Бойківське весілля”. За словами Ольги Фреймут, фотосесія для обкладинки роману проходить у Шевченківському лісі, що у Львові. Знаменитість разом із командою професіоналів і дідусем приїхали на місце знімання, аби відтворити описану у книзі атмосферу.

Відома українська журналістка Ольга Фреймут показала свого рідного дідуся на фотосесії
Відома українська журналістка Ольга Фреймут показала свого рідного дідуся на фотосесії

Ольга Фреймут поділилась, що над створенням національного гуцульського костюма для її дідуся працював головний костюмер серіалу “Кріпосна”. Знаменитість звернулась саме до нього, аби відтворити атмосферу тих часів, адже саме Антоніна Белінська професіонал своєї справи. Крім костюмів, дідусю Ольги Фреймут зробили макіяж – спеціально для фотосесії. Зірка не стала приховувати, що чоловік був здивований, але погодився.

Відома українська журналістка Ольга Фреймут показала свого рідного дідуся на фотосесії
Відома українська журналістка Ольга Фреймут показала свого рідного дідуся на фотосесії

Фотографом стала Соня Плакидюк, яка здобула особливе визнання після суддівства на проєкті “Cупермодель по-yкраїнськи”. На опублікованих відомою журналісткою кадрах можна було помітити, що фотосесія минула чудово, а результати, найімовірніше, будуть грандіозними.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.