Знову поновлюються чвари: Кондратюк підозрює, що Козловський більше не служить, бо перестав сплачувати борг

Подібні конфлікти не рідкість у шоу-бізнесі, адже робота з продюсерами, контрактні зобов'язання та фінансові угоди часто стають причиною розбіжностей між артистами і їхніми менеджерами.

Понад 10 років триває гучний конфлікт між продюсером Ігорем Кондратюком та його колишнім підопічним співаком Віталієм Козловським.

Сварка без кінця та краю

Нагадаємо, що після припинення співпраці, Кондратюк звинуватив Козловського та подав на нього до суду з приводу порушення авторських прав. Суд підтвердив правоту Кондратюка й присудив Козловському  сплатити продюсеру суму десь в три мільйони гривень. За словами виконавця, він вже сплатив один мільйон, але пан Ігор це заперечує і стверджує, що співак сплатив йому лише близько 43 тисяч гривень.

Після того як на початку літа 2023 року Віталія мобілізували в армію і він вступив до бригади Національної гвардії України “Рубіж”, брав участь у військових операціях на сході країни, чвари між ним та продюсером на деякий час припинилися, але зараз спалахнули з новою силою.

Приводом стало те, що у листопаді Козловський перевівся в інший підрозділ і зараз служить у Києві. Втім Ігор Васильович висловив підозру, що це не правда, бо гроші більше Віталієм не сплачуються, а значить зарплата військового йому не нараховується, отже, висновок: боржник більше не проходить службу.

Кондратюк підозрює, що Козловський більше не служить. Скриншот фото з Мережі

Віталій у відповідь на сторінці в інстаграмі висловився смайликом та словом, яке відображає втому від претензій колишнього опікуна.

Важко оцінити, яка сторона права, а яка маніпулює свідомістю широкого загалу, але час обов’язково все розставить по своїх місцях і рано чи пізно конфлікт буде урегульованим.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.