Осторонь не залишились: Руслана Лижичко, Камалія, Вакарчук та інші зірки, які подякували Валерію Залужному

У сучасній Україні навряд чи знайдеться людина, яка зможе сказати, що вона поза політикою. Так саме й наші зіркові виконавці бурхливо реагують на події й новини такого характеру.

Так, днями всі дізналися про звільнення з поста Головнокомандувача армією Валерія Залужного, авторитет якого не тільки серед військових неймовірно високий, а й взагалі серед всього українського народу.

Щира подяка генералу

Реакція широкого загалу на цю новину — різна, але є й те, що всіх об’єднує: щира вдячність пану генералу за те, що встояли, за те, що боремось, за те, що віримо у перемогу. Приблизно так реагують на це й багато хто з українського бомонду — й ті, хто став до лав захисників, і ті, хто допомагає й підтримує армію в тилу.

Дехто з них, як, наприклад, Тарас Тополя, Коля Серга, були особисто знайомі з паном Залужним і цим по праву пишаються. Вони викладають фото з ним, висловлюють слова величезної подяки.

Українські зірки подякували Валерію Залужному. Скриншот фото з Мережі

Такі зірки шоу-бізнесу як Святослав Вакарчук та Камалія також вирішили не стояти осторонь й за покликом серця зверталися з подякою до генерала й не стримували своїх емоцій.

З
Українські зірки подякували Валерію Залужному. Скриншот фото з Мережі

Руслана Лижичко пригадала, що під час Майдану у 2014 році зрозуміла, хто такі “воїни світла” й назвала Валерія Федоровича одним з таких воїнів. Вона написала:

“Ви дали нам впевненість у майбутньому, у перемозі Добра над злом, у перемозі Світла над темрявою”.

А ще співачка сказала, що вона має за честь народитися та жити в одній країні з такою видатною людиною.

Прихильники Руслани цілком підтримали виконавицю:

“Під кожним словом схиляю голову, дякуємо безмежно”,- пише один. “Кожне слово — на вагу золота”,- стверджує інший.

Відомий артист та виконавець однієї з головних ролей у серіалі “Спіймати Кайдаша” Тарас Цимбалюк з приводу відставки Залужного не приховував свого розчарування і висловився різко. Його підписники розділилися на тих, хто підтримав актора й тих, хто закликав не поспішати з висновками:”Не кричіть раніше часу! Спокійно, побачимо, заспокойтесь”.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.