Коханець-альфонс зрадниці Ані Лорак висловився про їхній роман: “Відстань, країна або мова – не перешкода”

Новий бойфренд-іноземець Ані Лорак Ісаак Віджраку вважає, що справжньому коханню не може стати на заваді, ні відстані, ні країна, де ти проживаєш, ні різна мова.

Відома співачка з українським корінням Ані Лорак протягом останніх 2-х років будує стосунки з іспанцем на ім’я Ісаак Віджраку. Це перший чоловік, якого представила співачка публіці після розлучення з турком Муратом Налчаджиоглу у 2019 році. Ані Лорак запевняє, що саме з Ісааком вперше відчула себе жінкою і зрозуміла, якими мають бути здорові відносини.

Коханий Ані Лорак Ісаак Віджраку засвітився на сімейному святі і зайняв місце Мурата
Коханець-альфонс зрадниці Ані Лорак висловився про їхній роман

Цікаво, що Ісаак Віджраку – звичайний тренер з йоги та медитації. Чоловік не має великих статків та доходів, але це не завадило Ані Лорак у нього закохатися. Ісаак і Лорак будують стосунки на відстані: чоловік живе в Іспанії, а Лорак у росії. Закохані постійно їздять один до одного в гості, разом їздять у відпустки та наразі вони ще не з’їхали і не проживають разом.

Нещодавно Ісаак Віджраку у своєму Інстаграм-блозі опублікував кілька спільних знімків зі співачкою і висловився про їхні відносини. Так, на фото закохані позують обіймаючись. Ісаак цілує Лорак у губи. Очевидно, фото зроблене на світському заході, адже закохана парочка позує у вечірніх нарядах.

Коли кохання сильне, відстань, країна або мова – не перешкода, а запрошення в незвідане

, – підписав фото коханий Лорак.

Варто відзначити, що хоч Ісаак і Лорак не живуть разом, чоловік швидко знайшов спільну мову з донькою Ані Лорак від попереднього шлюбу. Чоловік має досвід спілкування з дітьми, адже сам двічі являється батьком. Так, у Ісаака є доросла донька і 3-річний син, якого він інколи забирає до себе. Про колишню дружина Віджраку, яка народила йому маленького спадкоємця, нічого не відомо. Та, шляхом нескладних математичних обчислень, стає зрозуміло, що Ісаак почав стосунки з Ані Лорак, коли його син був ще зовсім немовлям.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.