Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.

Жорсткість реакції громадськості може бути найбільш відчутною, коли популярна особистість, якою пишались краяни, виявилася не тією, за кого вона себе тривалий час видавала. Ця історія відбулася з українською співачкою Ані Лорак, яка викликала велику хвилю обурення та розчарування серед своїх земляків.

Коли виявилася не тією, за кого себе видавала

Покинувши Україну та співаючи й розважаючи агресора, Ані Лорак не просто втратила своє місце проживання, вона втратила свій рідний дім у широкому сенсі. Її рішення переїхати за “порєбрік” сприйняли як акт зради національних інтересів, особливо в умовах політичних напруг та війни. Цей крок викликав нестриману хвилю обурення серед українських патріотів та шанувальників співачки.

Активісти неодноразово перешкоджали виступам Лорак за кордоном та вимагають позбавити колишню зірку всіх регалій, звань та нагород. Її ім’я викреслене з усіх списків відзнак і почесних звань. Під тиском громадськості вона потрапила до санкційного списку РНБО та до списку осіб, які причетні до війни проти України.

Чернівчани, звідки родом Лорак, зробили навіть кардинальний крок, прибравши її іменну “зірку” з міської Алеї Зірок, яка раніше вшановувала її досягнення у світі музики та у конкурсі “Євробачення 2008”.

Коли виявилася не тією, за кого себе видавала. Чернівчани прибирають відзнаку Ані Лорак

Ця ситуація є важливим нагадуванням про те, наскільки великою може бути відповідальність публічних особистостей перед своєю аудиторією та рідними. Відданість своїм корінням та підтримка своєї країни завжди будуть мати велике значення для громадськості, і зрада цих цінностей може призвести до серйозних наслідків.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.