Невже Британія знову у жалобі? Шириться гучна новина про смерть онкохворого англійського короля Чарльза III

Мережею стрімко шириться невтішна новина про смерть британського короля Чарльза ІІІ, який зайняв престол після своєї матері, великої королеви Єлизавети ІІ, менш як рік тому. Що відомо про подію?

Прямо зараз мережею шириться гучна новина про смерть британського короля Чарльза ІІІ, якому та сьогодні 75 років. Після смерті великої Англійської королеви Єлизавети ІІ її син, принц Чарльз, заступив на престол 6 травня 2023 року. Тобто не пройшло й року правління новоспеченого короля, як Британія може знову залишитися без монарха.

У мережі шириться інформація про смерть короля Чарльза ІІІ
У мережі шириться інформація про смерть короля Чарльза ІІІ

Втім, передові англійські видання ще офіційно не поділилися зі світом цією новиною, а публікуються лише невеликі інтернет-видання. Тому наразі неможливо судити про правдивість цієї інформації, але безперечно, що така гучна новина схвилювала користувачів. Сайт Букінгемського палацу також не оприлюднив новину про смерть короля, а це є найпершим офіційним джерелом інформації країни.

Відомо, що король Чарльз ІІІ багато років веде боротьбу з раком передміхурової залози, тому цілком ймовірно, що хвороба взяла верх і тепер престол Британії знову залишиться без правителя. Мати Чарльза, велика королева Єлизавета ІІ, тримала престол та керувала країною 70 років, змінивши свого батька Георга VI. Її величності було 96 років, коли вона пішла з життя.

Гучна інформація про смерть короля Англії Чарльза ІІІ зʼявляться в інтернет виданнях та соціальних мережах
Гучна інформація про смерть короля Англії Чарльза ІІІ зʼявляться в інтернет виданнях та соціальних мережах

Король Чарльз ІІІ не сильно втручався в політичні проблеми між росією та Україною, але при одному з візитів до Франції наголосив, що Королівство продовжує залишатися українським союзником, а він особисто всім серцем співчуває постраждалим від війни.

Тож невже Британський престол знову може опинитися під загрозою і наскільки швидко попрощатися з ще одним правителем? Прямо зараз смерть короля Чарльза ІІІ більш схоже на припущення ЗМІ. Але диму без вогню не існує і варто дочекатися інформації від офіційних джерел.

spot_img

Схожі статті

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.