Випили сиворотку правди: Олег Винник і Таюне після багаторічних переховувань підтвердили свої стосунки

Відомий український співак Олег Винник веде таємне особисте життя – він воліє не розповідати про те, в кого він закоханий та хто його дружина. Втім, тримати все у секреті неможливо.

Олег Винник, відомий український співак, після початку великої війни у рідній країні вирішив оселитись за кордоном. У Німеччині знаменитість займається лікуванням, але про свою хворобу артист мовчить. Втім, і про інші деталі свого особистого життя чоловік не розповідає. Так, наприклад, нічого невідомо про його дружину. Проте, довго зберігати таємницю не вдалось.

Дружина Олега Винника

Хоча відомий український співак Олег Винник воліє мовчати про те, чи є в його житті та сама особлива жінка, одного разу він не витримав. У відповідь на запитання журналістів про те, чи одружений він, знаменитість сказав прямо – говорити про це бажання в нього немає. Втім, після цього зірка загадково додав – невже хтось думає, що у звичайного чоловіка за 40 не може бути коханої жінки?

У мережі розповіли про те, хто насправді дружина відомого українського артиста Олега Винника
У мережі розповіли про те, хто насправді дружина відомого українського артиста Олега Винника

А ось про те, що дружиною відомого артиста є його колега по сцені Таїсія Сватко розповіли вже не зірки, а їхні сусіди з рідного села. Багато років тому знаменита парочка відсвяткувала там гучне весілля. Тоді односельці ще не знали, що їхній шлюб треба берегти у таємниці, а тому радо розповіли про все журналістам, коли ті декілька років тому приїхали із запитанням до Вербівки, що на Черкащині.

У мережі розповіли про те, хто насправді дружина відомого українського артиста Олега Винника
У мережі розповіли про те, хто насправді дружина відомого українського артиста Олега Винника

Тоді медійникам вдалось дізнати про те, що зіркова українська пара ще у часи своєї молодості побралась та відгуляла весілля у рідному селі. Крім того, односельаці Олега Винника та Таїсії Сватко розповіли про те, що жінка виховує від свого коханого сина, якого вони також не показують публіці та створюють йому приватне життя.

Схожі статті

Не стала додавати в тісто яйця, а поклала мед: смачніше булочок ще не виходило. Думаю паски з такого зробити

Ніхто не може встояти перед випічкою. А цей рецепт можна готувати і під час посту, оскільки в ньому немає яєць і вершкового масла. Сьогодні ми підготували рецепт ніжних і пишних медових булочок.

Хоч кожен день готуй: поживна, соковита і смачна шаурма з особливим соусом. Рецепт, який став фаворитом

Домашня шаурма готується просто, а виходить дуже ситною та поживною, тому сьогодні ми підготували для вас саме такий рецепт. Обов'язкового спробуйте!

Довго шукала саме цей рецепт! Повітряні пончики на молоці: тісто як пух і не вбирає олію – ну дуже смачно

Пухкі, ніжні і м'які пончики щедро присипані цукровою пудрою – що може бути смачнішим?! До вашої уваги класичний рецепт найсмачніших пончиків.