В Україні не сидиться: Ігор Кондратюк виправдав свій виїзд в США забутим проєктом “Караоке на Майдані”

Коли деякі українські артисти їздять з концертами за кордон, на місці не може всидіти й Ігор Кондратюк. Ведучий збирається відвідати Америку та влаштувати "Караоке" на зарубіжному майдані.

Багато років відоме телешоу “Караоке на майдані” з Ігорем Кондратюком збирало своїх прихильників та учасників, охочих продемонструвати свій співочий талант. Ще з 2019 року програма не виходить в ефіри в Україні, проте відродити популярний проєкт Кондратюк вирішив за кордоном, влаштовуючи зустрічі з потенційними співаками в Америці.

Ігор Кондратюк везе проєкт Караоке на Майдані у США
Ігор Кондратюк везе проєкт Караоке на Майдані у США

Саме через “Караоке”, де публіка почула та побачила вперше, на українську сцену пришли такі відомі артисти, як Тіна Кароль, Віталій Козловський, Макс Барських та інші. Понад тисячу випусків, десятки тисяч учасників та мільйони глядачів телешоу проіснувало на українському телебаченні близько двадцяти років.

І здавалося б, що з благою метою Ігор Кондратюк відновлює проєкт – збирати кошти на потреби захисників. Проте публіка не так радушно сприймає цю подію, як могло б бути.

Шквал хейту сиплеться на Кондратюка після того, як колишні шанувальники дізналася нові подробиці старого скандалу Ігоря та Віталія Козловського, який зараз несе службу у лавах ЗСУ. Частина його зарплатні йде у кишеню колишньому продюсеру для погашення давнього боргу.

Віталій Козловський виплачує Кондратюку призначений судом борг
Віталій Козловський досі виплачує Кондратюку призначений судом борг

Кондратюк намагається пояснити, що кошти забирає він не сам, а виконавча служба, згідно з рішенням суду. Але публіці цього недостатньо. Проте сам пан Ігор не переймається через негативні коментарі та нещодавно повідомив про нову поїздку з “Караоке на майдані” в Атланту. Читачів Кондратюка обурило, що він має змогу виїжджати за кордон, коли для інших чоловіків цієї можливості не існує.

Цікаво, що з минулої подорожі, яка була у жовтні 2023 року, ведучий не опублікував жодного фото та відео, окрім афіші на своїй Instagram сторінці.

Популярне

Схожі статті

Тераса на березі річки: Наталія Могилевська показала частину свого будинку, куди щоранку виходить в халаті

Наталія Могилевська показала розкішну терасу у своєму будинку на березі річки, яку тільки нещодавно закінчила будувати. Співачка зауважила, що тепер має велику родину та усім повинно вистачати місця.

Соковитий, повітряний та ароматний ромовий пиріг до чаю: рецепт з кулінарного зошита мами з усіма секретами

Ромовий пиріг – це класичний десерт, який не залишить байдужим жодного ласуна. Сподіваємося, що цей рецепт стане вашим улюбленим, і ви будете радувати своїх близьких цим ароматним і ніжним пирогом.

Як виглядає реальний чоловік Олени Кравець з “Кварталу 95”: до шлюбу з ним її знали як Лєну Маляшенко

Лєну Маляшенко та Сергія Кравця звів КВК. Вони разом грали у криворізькій команді. У день свого 18-річчя він зізнався в коханні. Весілля зіграли лише через 5 років, коли Олена врешті завагітніла.