“Притула нас кинув”: Педан пригадав про потаємні образи та як колега залишив його з Фреймут одних без грошей

Відомий український шоумен і ведучий Олександр Педан пригадав, як багато років тому Сергій Притула не зрозумів жарту та залишив його з колегою Фреймут одних і без грошей.

Одне з найвідоміших тріо на українському телебаченні – Олександр Педан, Ольга Фреймут і Сергій Притула. Хоча зараз зіркові колеги не підтримують таких стосунків, як раніше, свого часу вони були близькими друзями.

Разом знаменитості створили багато проєктів, одним з яких став “КабріоЛіто”. У рамках цього шоу зіркове тріо подорожувало різними містами України. Раніше Олександр Педан пригадував, як одного разу Сергій Притула “кинув” їх із Фреймут.

Притула “кинув” Педана

За спогадами Педана, вони з колегою Фреймут колись вирішили пожартувати над своїм другом. Тоді парочка зімітувала, ніби у них закінчились усі гроші. Коли Притула з’ясував, що так колеги над ним пожартували, то, за словами Педана, образився та поїхав геть на їхній спільній машині.

Олександр Педан пригадав, як Сергій Притула залишив його з Ольгою Фреймут одних без грошей
Олександр Педан пригадав, як Сергій Притула залишив його з Ольгою Фреймут одних без грошей

Тоді Олександр Педан та Ольга Фреймут були змушені самостійно дістатись пункту призначення. Оскільки у них не було і копійки грошей, зірковий дует подорожував автостопом. З Донецька до Дніпра вони дістались безкоштовно, завдяки водіям, які “підкидали” їх на шляху.

Педан пригадав, що виїхали вони на світанку, а вже о 8 ранку були на в’їзді до Дніпра. Втім, зловити там машину виявилось важко, тому Ольга Фреймут заснула просто біля стели з написом “Вітаємо у Дніпропетровській області”.

Олександр Педан пригадав, як Сергій Притула залишив його з Ольгою Фреймут одних без грошей
Олександр Педан пригадав, як Сергій Притула залишив його з Ольгою Фреймут одних без грошей

Пригадав Педан і те, що коли вони розповіли одному з водіїв про те, що Притула залишив їх без машини та грошей, чоловік вже навіть захотів провчити ведучого. Водій запропонував допомогу Педану та Фреймут, а зі свого боку пообіцяв взяти із собою биту.

Популярне

Схожі статті

Джамала стала мамою втретє: як виглядає новонароджений малюк і яке ім’я підібрали щасливі багатодітні батьки

У родині Джамали сталася щаслива подія – співачка народила третю дитину. Тепер разом із чоловіком Бекіром Сулеймановим стали багатодітними батьками трьох синів-красенів.

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.