Світлана Лобода, хотіла втекти з пологового будинку при важких пологах. (Фото дочок)

Author name 31 Травня 2020 в 20:05

Поділитися статтею

Світлана Лобода і дочки
Світлана Лобода і дочки

Коли Світлані Лободі довелося народжувати вдруге, то вона дуже боялася, так як при першому разі було дуже боляче.

Світлана Лобода недавно зізналася, що при перших пологах у неї було непереборне бажання втекти з лікарні.

Зараз у співачки, якій 39 років дві дочки. Дочка Єва народилася в 2011 році, а менша Тільда – 2018 г. Коли Світлані Лободі довелося народжувати вдруге, то вона дуже боялася, так як при першому разі було дуже боляче.

“Перші пологи у мене проходили в Україні. Перший раз вона народжувала в нашій країні. Доктор констатував, що їй пощастило і пологи були легкими. Однак, як згадує співачка, коли почалися пологи у неї було бажання встати з крісла і втекти з лікарні. Світлана згадує, що було настільки боляче, що неможливо їй було терпіти. свердла тільки одна думка – втекти. вона принципово не хотіла робити анестезію. І потім, коли вона тільки подумає про можливі других пологах – вона приходила в жах, згадуючи перші пологи зі страшними болями.

 ""

Другі пологи у неї були у неї в Америці. Вони разюче відрізнялися від перших пологів в Україні.

Другий раз їй народжувати було настільки легко, що вона згадує цей щасливий момент. В Америці вважається, що народжувати жінка повинна комфортно і це повинно бути для неї святом. Тому робиться все для цього щасливого моменту. Другу дочку Тильду вона народила з комфортом і легко.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею