Зірка “Татусевих дочок ” вперше прокоментувала хейт через роман з Прилучним

Author name 5 Липня 2020 в 08:07

Поділитися статтею

Мирославу Карпович підозрюють в романі з Павлом Прилучним
Мирославу Карпович підозрюють в романі з Павлом Прилучним

Павло Прилучний тільки встиг розлучитися, як вже вляпався в інший любовний роман.

На цей раз йому приписують флірт або навіть справжній роман з колегою по роботі Мирославою Карпович, яка прославилася роллю в багатосезонному серіалі “Татусеві дочки”.

З боку деяких шанувальників різко обрушилася хвиля ненависті і справжнього цькування на актрису, нібито вона “розлучниця”, і вкрала чоловіка з сім’ї.

«Агата в сто раз краще, ніж ти!»

Фоловери почали писати коментарі Мирославі зі звинуваченнями, образами і навіть іноді погрозами. Під постами у зірки «Татусеві дочок» можна побачити таке:

«Агата в сто раз краще, ніж ти!»; «Руки геть від Павла, у нього є сім’я!».

Інстаграм Мирослави Карпович
Інстаграм Мирослави Карпович

Довгий час Карпович не наважувалася прокоментувати цю ситуацію, але мовчати більше не змогла. 34-річна артистка заявила, що до цього негативу і своєрідного ополчення з боку людей вона звикла за тривалий час роботи з публікою.

Мирослава також зазначила, що на провокаційних коментарях все не закінчується, адже її друзям дзвонили і погрожували, цікавилися справами актриси.

Однак бачить в цій ситуації і переваги – під час карантину вона працювала над розвитком свого блогу, і її аудиторія збільшилася всього на 10 тисяч осіб. А після того, як почався галас через нібито їх роман з Павлом Прилучним, аудиторія стала збільшуватися не по днях, а по годинах.

“Так що спасибі недоброзичливцям за мою популярність!”, – зухвало заявила знаменитість.
Однак проливати світло на те, чи правда щось у них з актором “Мажора” щось є, Мирослава не стала. Вона уточнила, що намагається тримати особисте життя за кадром, щоб не створювати собі зайвих проблем.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею