53-річна Тетяна Овсієнко стане мамою: зірка 90-х шокувала особистої новиною

Author name 6 Липня 2020 в 15:07

Поділитися статтею

Тетяна Овсієнко
Тетяна Овсієнко

Співачка зізналася, що планує удочерити дівчинку з дитячого будинку.

Особисте життя російської співачки і екс-солістки групи «Міраж» Тетяни Овсієнко склалася не так барвисто і цікаво, як це часто буває у представників естрадного бомонду.

Біографія виконавиці не кишить бурхливими романами, чисельними пишними весіллями або зрадами. Овсієнко прожила 14 років у шлюбі з її колишнім продюсером Володимиром Дубовицьким, після розставання з яким на спад пішла і її кар’єра.

У шлюбі у пари не народилося дітей, але в 1999 році Тетяна та Володимир усиновили хлопчика на ім’я Ігор. На момент усиновлення йому було три роки.

Татьяна Овсиенко с сыном слева. Справа: Татьяна с сыном, внуком и невесткой
Тетяна Овсієнко з сином зліва. Справа: Тетяна із сином, онуком та невісткою

У Ігоря був вроджений порок серця, і лікарі прогнозували, що життя малюка може обірватися в будь-який момент. Овсієнко повністю оплатила лікування і операцію і стала мамою Ігоря. У 2015 році він подарував артистці онука Олександра.

Після розлучення з Дубовінским про особисте життя співачки було відомо досить небагато. Через кілька років після розставання вона почала жити в цивільному шлюбі з бізнесменом Олександром Меркуловим.

53-річна Овсієнко поділилася зворушливим одкровенням. Кілька місяців тому вона побувала в дитячому будинку, де познайомилася з маленькою дівчинкою.

Дівча дуже вплинуло на неї і просто закохало в себе. Тетяна настільки прив’язалася до дівчинці, що вирішила вдочерити її. Зараз співачка і її цивільний чоловік готують всі документи для удочеріння.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею