Найгучніші зоряні скандали: Джиган, Волочкова, Прилучний, Каньє Уест

Author name 14 Липня 2020 в 10:07

Поділитися статтею

Скандали шоу-бізнесу, які до сих пір на слуху
Скандали шоу-бізнесу, які до сих пір на слуху

Зірки люблять бути в центрі уваги, особливу популярність їм приносять скандали, що вибухнули навколо їхнього імені.

Потрапляють в сварки і з’ясування відносин як маловідомі люди, так і легендарні знаменитості. Ми зібрали добірку із зоряних скандалів, які фанати згадують досі.

Анастасія Волочкова

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Цього року знаменитість заявила – подала в суд на Вдовіна, її колишнього чоловіка і батька дочки Аріадни. Причина позову – Ігор Вдовін зайняв у неї 10 років тому три мільйони рублів, і відмовляється повертати. Сам же Вдовін коментував – це були гроші, які вони спільно вклали в бізнес. Повертати він нічого не збирається. Зараз скандальна балерина б’ється в надії повернути кошти, і не упускає можливості нагадати про погане вчинок колишнього чоловіка на публіці.

Джиган і Самойлова

 "Джиган

Всю весну шанувальники обговорювали їх розбіжності – Джиган збожеволів, збрив брови, просив маленьку дочку принести йому пиво і образив дружину Самойлову. Така інформація з’явилася після того, як Оксана народила реперу четверту дитину. Коли дівчина зрозуміла, що чоловік поводиться неадекватно, заховала його на лікування в психлікарню, і сама полетіла в Америку. Пара практично не коментувала своє розлучення, однак до літа буря вщухла, і вони заявили про те, що заради дітей готові спробувати будувати сім’ю ще раз.

Павло Прилучний і Агата Муценіеце

Павло Прилучний і Агата Муценіеце
Актори Павло Прилучний і Агата Муценіеце

Пара, яка для багатьох була прикладом, несподівано розпалася. Вони не просто розлучилися, а ще й Агата звинуватила Павла в домашньому насильстві. На початку карантину вона в сльозах записала відео, на якому розповіла – Павло бив її, виганяв на вулицю в карантин, напивався до неадекватного стану і викинув у вікно телефон. Шанувальники тут же почали звинувачувати мажору в такій поведінці.

Каньє Уест і Тейлор Свіфт

Каньє Уест і Тейлор Свіфт
Каньє Уест і Тейлор Свіфт

Скандалять на публіку не тільки місцеві, а й зарубіжні зірки. Зараз Каньє на піку своєї популярності, тому що повідомив світові про свої наміри балотуватися в президенти США. Але якщо відмотати час на 11 років назад, то все згадають, він вже виділився. На церемонії MTV Video Music Awards Тейлор Свіфт отримала нагороду за кліп You Belong With Me і хотіла вимовити слова подяки. Каньє вийшов на сцену і забрав мікрофон, заявив, що Бейонсе була краще. Не важко здогадатися, що в наступні кілька років репер шукав шляхи вибачитися за свій вчинок.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею