Собчак знову втрутилася в скандал: на цей раз з Лобковим

Author name 16 Липня 2020 в 21:07

Поділитися статтею

Ксенія Собчак похвалилася стрункою фігурою і заговорила про Ніцше
Ксенія Собчак похвалилася стрункою фігурою і заговорила про Ніцше

Ксенія Собчак – не тільки скандальний політик, але і епатажна знаменитість, яка нерідко потрапляє в центр уваги публіки і фанатів.

Все почалося з того, що російський журналіст Олександр Сирников звинуватив свого колегу по цеху, журналіста Павла Лобкова в тому, що той домагався своїх колег. Сирников в подробицях описав те, що Лобков приставав до нього – намагався поцілувати, намагався зробити масаж, проводити додому і провокував нібито випадкові дотики. За Лобкова заступилася Ксенія Собчак.

Журналіст Павло Лобков – не харассер, – Ксенія Собчак

Таку заяву епатажна Ксенія Собчак зробила в своєму телеграм-каналі. Знаменитість назвала Павла своєрідною людиною, алкоголіком і фантазером, але підкреслила, що він – не насильник. Собчак пояснила, що компліменти фігурі і дотику – просто дружній тролінг. А спроби допомогти або проводити додому – не більш, ніж звичайна дружня увага.

Павло Лобков
Павло Лобков

Політика і журналістку тут же почали звинувачувати в тому, що вона покриває його хворі нахили. Сама Собчак ці звинувачення ніяк не коментувала, і зазначила, що до всіх людей важливо ставиться з розумінням. Навіть до людей з особливими дивацтвами і відмітними рисами.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею