Батько Жанни Фріске розповів, як можна врятувати онкохвору Заворотнюк: “У Насті вийде “

Author name 17 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Жанна Фріске та Анастасія Заворотнюк
Жанна Фріске та Анастасія Заворотнюк

Анастасія Заворотнюк вже тривалий час бореться зі страшною недугою – раком головного мозку четвертого ступеня. З онкологією зіткнулася і колега Жанна Фріске, від чого і померла.

Зараз батько Жанни Фріске дав пораду Заворотнюк. Як заявив Володимир Копилов, найвідомішу няню Росії можна врятувати. Про це пише видання “Співрозмовник “.

Батько Фріске розповів як врятувати Заворотнюк

батько Фріске
батько Фріске

Як неодноразово писали ЗМІ, Заворотнюк теж бореться з онкологічним захворюванням. З чуток, зараз актриса знаходиться на своїй дачі під Москвою, оскільки рак дав відступ після лікування. Є ще одна версія – таємні похорони Заворотнюк. Нібито, мати Анастасії бачили на кладовищі поряд з її будинком. Тому в мережі активно обговорювали інформацію про те, що Настю поховали “без зайвих очей “.

За словами батька Фріске, Заворотнюк начебто лікують ліками, які свого часу пропонували для його дочки. Але її цивільний чоловік, скандальний телеведучий Дмитро Шепелєв не захотів вдатися до послуг медиків і спробувати його.

Зараз соціальні мережі активно обговорюють і третю версію – Заворотнюк стало краще і її навіть виписали додому. Офіційна сторона поки ніяк це не коментує.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею