Померла зірка серіалів «Літєйний» і «Таємниці слідства» Марина Макарова

Author name 19 Липня 2020 в 09:07

Поділитися статтею

Марина Макарова
Марина Макарова

Знаменитості було всього 45 років.

Про трагічну загибель героїні багатьох серіалів повідомила прес-служба Костромського камерного драматичного театру. У некролозі сказано: “Пішла з життя актриса Марина Макарова. Немає слів. Світла, чуйна, талановита людина. Любимо і завжди будемо пам’ятати “. І дійсно, такої ранньої смерті актриси ніхто не очікував.

Зірка “Таємниці слідства ” і “Літєйного ” померла від раку

Точної причини смерті в такому ранньому віці поки не називають. До того ж, перед загибеллю Макарова не давала ніяких приводів турбуватися про її здоров’я. Однак представники з близького оточення сім’ї стверджують – останні кілька років Марина боролася з раком шлунка.

На рахунку Марини Макарової блискучі ролі в легендарних картинах «Убойная сила», «Таємниці слідства», «Літєйний, 4», «Секретна служба Його Величності» та інших. Також вона працювала в театрі «Притулок комедіантів».

Марина Макарова
Марина Макарова

Останні роки, очевидно, вже після того, як Марина дізналася про страшну недугу, переїхала в рідну Кострому. У фільмах і серіалах не з’являлася, але грала в Камерному театрі Бориса Голодницького.

Відзначимо, недавно з’явилася інформація про те, що художник-постановник серіалу «Убойная сила» Валерій Боковенко загинув у страшній аварії в Ленінградській області. Валерію було 72 роки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею