Ольга Бузова підтримала одностатеві шлюби: вибачилася за п’яний ефір

Author name 20 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Бузова показала перше фото з татом
Бузова показала перше фото з татом

Скандальна знаменитість Ольга Бузова зробила резонансну заяву в своєму Інстаграмі.

Ведуча і співачка всеросійського рівня Ольга Бузова опублікувала у себе в блозі пост про те, що толерантно ставиться до всіх людей без винятку. Тому, на думку знаменитості, якщо люди хочуть вступати в шлюби з тими, хто їм подобається, це слід дозволити робити на законодавчому рівні. Даним постом Бузова вибачилася за ефір, де неоднозначно висловлювалася проти спільнот меншин.

Ольга Бузова виступила на підтримку геїв, лесбіянок і трансгендерів

Скріншот з Інстаграма Ольги Бузової
Скріншот з Інстаграма Ольги Бузової

Співачка зазначила, що нещодавно їй довелося тримати прапор ЛГБТ, а в дитинстві вона часто любила годинами дивитися на веселку. Але жоден з цих фактів не зміг вплинути на її орієнтацію. Ольга зробила акцент на тому, що кожна людина, перебуваючи в будь-якій країні, заслуговує на те, щоб його/її права поважали і не притискали.

Бузова також написала про те, що в світі є і було безліч знаменитостей, чию творчість продовжують цінувати і вивчати в школі, навіть не дивлячись на їх схильність до представників своєї ж статі. Наприклад, це Фредді Меркьюрі, Петро Чайковський, Оскар Уайльд і інші.

Додамо, днями в мережі з’явилася інформація про те, що Ольга Бузова і її коханий DAVA більше не разом. Це підтверджується тим, що вони один одного не лайкають, не коментують, і публікують сумні фрази в підписі до фотографій. Самі ж знаменитості ніяк не коментують ці чутки, але і разом теж не з’являються.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею