Син померлого Децла зробив тест ДНК на спорідненість з виконавцем: суд оголосив результат в день народження репера

Author name 22 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Децл помер в лютому 2019 від зупинки серця
Децл помер в лютому 2019 від зупинки серця

У московському суді розглянули справу за позовом вдови репера Децла Юлії Кисельової. Батьки померлого виконавця сумнівалися в факті батьківства їхнього сина над Тоні – дитиною Юлії.

22 липня для близьких Кирила Тлумацького, більш відомого як репера Децла, – дата сумна і пам’ятна. У цей день Кирило міг би відсвяткувати свій 37 день народження, однак в лютому минулого року його серце перестало битися.

Кирилл с Юлией и сыном Тони
Кирило з Юлією і сином Тоні

У цей день близькі люди репера зустрілися в одному місці – в суді. Ініціатором судового справи стала вдова Децла Юлія Кисельова, судилася вона з Пенсійним фондом, який відмовився виплачувати їй соціальну допомогу після втрати годувальника сім’ї.

Під час народження їх з Кирилом син, якого назвали Тоні, з якоїсь причини дівчина не вписала ім’я батька в свідоцтво про народження. В іншому, після смерті виконавця, його батьки засумнівалися у факті батьківства Тлумацького. Юлія довго відмовлялася проходити тест на спорідненість, але все ж погодилася, щоб хлопчика визнали спадкоємцем першої черги.

Децл з сином

«Меркурій Антоній Іоанн за результатами ДНК-тесту офіційно визнаний спадкоємцем першої черги покійного Кирила Тлумацького», – озвучили сьогодні в Басманному суді Москви.

Після рішення суду родичі пообіцяли в інтерв’ю журналістам намагатися налагодити спілкування один з одним, так як раніше їх спілкування було досить натягнутим.

Син Децла і Юлії Кисельової народжений в червні 2015 року, зараз він живе разом з мамою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею