(Відео) Сім’я Ігоря Крутого зворушливо привітала його з днем народження

Композитор показав як його душевно привітала родина з днем народження.

Нещодавно був день народження Ігоря Крутого. Багато важких моментів в житті довелося перенести видатному композитору та просто хорошому, доброму чоловікові. Однак було заради чого. У нього зараз відмінна робота яка йому подобається і він нею горить, але найголовніше – це його тил – його сім’я. Вона завжди підтримає і надихає на нові думки і є його музою в творчості.

Починав Ігор Крутой свою кар’єру буквально з нічого. Був час, коли він спав у холодній кімнаті в квартирі, яку знімав і замість подушки йому служила його зимова шапка. Батько його не дожив до того моменту коли син став знаменитий. Однак мама Ігоря Крутого жива і побачила як наполегливість і неймовірна працьовитість сина допомогло йому вибитися в люди.

Вона пишається своїм сином. Завдяки йому вона побувала кілька разів в зарубіжних турне і побачила світ.

Прекрасно, що на старості років це їй вдалося.

На своїй день народження Ігор Крутой зобразив як його вітає сім’я і подивіться скільки душевності в цьому відео

Відео: привітання сім’ї з днем народження Ігоря Крутого

Схожі статті

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.