Дочка Якубовича розповіла всю правду про проблеми в сім’ї: «Взаємна недовіра і страх піти на контакт»

Author name 11 Серпня 2020 в 10:08

Поділитися статтею

Сім'я Леоніда Якубовича
Сім’я Леоніда Якубовича

Навіть у зіркових пар бувають проблеми, хоча шанувальникам з боку здається, що у них все гладко. Дочка Якубовича довела, що це не так і розповіла про проблеми в сім’ї.

Варвара часто радує своїх підписників в соціальних мережах думками про життя, про його сенс та про роботу журналіста, але останнім часом вона також почала ділитися сімейними.

Так, 22-річна спадкоємиця постійного ведучого улюбленого багатьма шоу «Поле чудес» зізналася, що відносини її батьків неодноразово переживали кризу — проблеми між Мариною Видовою і Леонідом Аркадійовичем виникли ще до появи Варі.

Леонид Якубович с третьей женой Мариной Видовой
Леонід Якубович з третьою дружиною Мариною Видовою

Дівчина чесно сказала, що у її мами і тата, як і у будь-якої іншої людини, є свої недоліки. За останні роки не обійшлося без безлічі сварок, образ і розбіжностей. Все це призвело до взаємної недовіри і страху піти на контакт.

Як виявилося, зіркове подружжя потребувало хоч і в невеликого, але все ж рішучого кроку, щоб зблизитися. Вони на нього зважилися і не дарма:

«Мої батьки — непрості люди, я теж не цукор, але ми бажаємо один одному найкращого», — написала Варя.

Леонид Аркадьевич с дочерью Варварой
Леонід Аркадійович з дочкою Варварою

Відомо, що Якубович вже давно живе з третьою дружиною порізно. Причина не в скандалах, а в тому, що він весь час зайнятий зйомками і регулярно їздити в їх заміський будинок в Підмосков’ї йому вже важко. Телеведучого можна зрозуміти, адже йому як-ніяк 75, проте вік не перешкода.

Нещодавно Леонід Аркадійович порадував фанатів тим, що знову відчув смак життя, причому саме в останні роки. Чоловік зайнявся спортом, почав піклуватися про здоров’я і навіть позбувся зайвих кілограмів.

Ясно одне — з телебаченням найближчим часом він зав’язувати не збирається.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею