Дочка Якубовича розповіла всю правду про проблеми в сім’ї: «Взаємна недовіра і страх піти на контакт»

Навіть у зіркових пар бувають проблеми, хоча шанувальникам з боку здається, що у них все гладко. Дочка Якубовича довела, що це не так і розповіла про проблеми в сім'ї.

Варвара часто радує своїх підписників в соціальних мережах думками про життя, про його сенс та про роботу журналіста, але останнім часом вона також почала ділитися сімейними.

Так, 22-річна спадкоємиця постійного ведучого улюбленого багатьма шоу «Поле чудес» зізналася, що відносини її батьків неодноразово переживали кризу — проблеми між Мариною Видовою і Леонідом Аркадійовичем виникли ще до появи Варі.

Леонид Якубович с третьей женой Мариной Видовой
Леонід Якубович з третьою дружиною Мариною Видовою

Дівчина чесно сказала, що у її мами і тата, як і у будь-якої іншої людини, є свої недоліки. За останні роки не обійшлося без безлічі сварок, образ і розбіжностей. Все це призвело до взаємної недовіри і страху піти на контакт.

Як виявилося, зіркове подружжя потребувало хоч і в невеликого, але все ж рішучого кроку, щоб зблизитися. Вони на нього зважилися і не дарма:

«Мої батьки — непрості люди, я теж не цукор, але ми бажаємо один одному найкращого», — написала Варя.

Леонид Аркадьевич с дочерью Варварой
Леонід Аркадійович з дочкою Варварою

Відомо, що Якубович вже давно живе з третьою дружиною порізно. Причина не в скандалах, а в тому, що він весь час зайнятий зйомками і регулярно їздити в їх заміський будинок в Підмосков’ї йому вже важко. Телеведучого можна зрозуміти, адже йому як-ніяк 75, проте вік не перешкода.

Нещодавно Леонід Аркадійович порадував фанатів тим, що знову відчув смак життя, причому саме в останні роки. Чоловік зайнявся спортом, почав піклуватися про здоров’я і навіть позбувся зайвих кілограмів.

Ясно одне — з телебаченням найближчим часом він зав’язувати не збирається.

Схожі статті

Відкрила останню банку солоних огірків і зробила з них овочеву ікру на хліб: вже всі мої подруги так готують

Апетитна та з особливим смаком – ось як можна описати таку овочеву ікру, яку смачно куштувати з підсмаженим на пательні хлібом. Обов'язково спробуйте приготувати і собі таку закуску.

Перемішала манку з фаршем і на сковороду. Такі смачні котлети, що готую їх 3 рази в тиждень: заходять на ура

Котлетки за цим рецептом виходять неймовірно ніжними, соковитими, смачними і нагадують не страву з радянської їдальні, а справжню ресторанну кухню.

Рецепт з Італії привезла: борошно, картопля, капуста. Багато соковитої начинки всередині тоненького тіста

Створити італійську атмосферу на своїй кухні можливо не лише з піцою та пастою. Ділимось незвичайним рецептом смачного італійського пирога з картоплею та капустою.