Алібасов ризикує стати бомжем і потрапити до в’язниці: здійснював каламутні схеми за спиною

Проти продюсера групи "На-на " відкрили кримінальне провадження. Заявник - його дружина. Що не змогли поділити чоловік і дружина - читайте в матеріалі.

Лідія Федосєєва-Шукшина – вісімдесяти однорічна дружина Алібасова. Вона подала заяву в суд на повернення квартири, яку Барі нібито незаконно переписав на сторонню людину.

Поліція заарештувала майно на час розслідування. Алібасова можуть вигнати з квартири

Неабияка війна за спадок розгорілася, коли Барі Алібасов переписав оформлену на нього квартиру Шукшиної на сторонню людину. Коли жінка про це дізналася, почала вимагати повернути право володіння назад, що, звісно, Алібасов робити відмовився.

Барі Алібасов і його дружина

Лідія Федосєєва-Шукшина звернулася до суду, аргументуючи звернення тим, що її змусили підписати документ, який вона неуважно прочитала.

Уточнюється, що мова йде про події минулого року, коли 81-річна артистка захворіла, і була в не дуже адекватному стані. Тоді Барі запропонував їй підписати деякі документи, серед яких – відмова від права власності на трикімнатну квартиру в Новій Москві.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!