Філіп Кіркоров не одягає одні і ті ж речі два рази: поп-король знову дражнить народ непристойно дорогими нарядами

Author name 15 Серпня 2020 в 10:08

Поділитися статтею

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Як справжній поп-король, Філіп Кіркоров не одягає одні і ті ж наряди по два рази. Протягом останніх декількох днів артист хвилював народ і дражнив публіку непристойно дорогими речами.

Вночі 12 серпня в самому елітному московському клубі пройшла закрита прем’єра кліпу на пісню «Ролекс» Кіркорова і Давида Манукяна, більш відомого за псевдонімом Дава. Там же Філіп Бедросович стягнув сукню з Ольги Бузової у всіх на очах, включаючи і коханого співачки.

Презентация совместного клипа Киркорова и Даві
Презентація спільного кліпу Кіркорова і Дави

Це було свято справжньої розкоші, гламуру і великих грошей, де не обійшлося без обміну дорогими подарунками, торта, феєрверку з широким розмахом.

Колишній чоловік Примадонни намагався максимально показати свою спроможність — він і хвалився новими кросівками за мільйон рублів, і подарував Давиду ті самі «Ролекси» за 16 млн.

Сам же король екстради просить всіх готувати калькулятори:

«Поки усы практикують математичні здібності, я потурбувався і залишив вам на десерт свої наряди і аксесуари від Louis Vuitton», — сказав Кіркоров.

Він має на увазі колекцію, яка ще не надійшла у вседоступний продаж. З чуток, футболка буде коштувати не менше 250 тисяч рублів, але для Філліпа ця сума аж ніяк не суттєва.

Киркоров всегда предстает в новых образах
Кіркоров завжди постає в нових образах

За заявами артиста, він викуповує прямо з подіуму багато образів знаменитих модних будинків. Герой статті впевнений, що зірки такого рівня зобов’язані кожен раз з’являтися в новому:

«Не в моїх традиціях приходити на заходи в речах, які глядачі вже бачили. Люблю дивувати», — пояснив чоловік.

Цілком ймовірно, саме в цьому і секрет успіху Кіркорова, адже він протягом стількох років регулярно дає людям можливість обговорити його самого, його зовнішній вигляд, його пісні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею