(Відео) ТОП-10 цинічних розлучниць. Вони зруйнували чужі родини і отримали “ефект бумеранга “

Пристрасть, а іноді просто грошовий розрахунок, змушують людей діяти на іншому.

Чужа душа – темний ліс, це всім відомо. А чужа сім’я – завжди під забороною від посягань інших – це по Біблії – не бажай дружини свого ближнього.

Деякі порушують цю істину і потрапляють під “ефект бумеранга”. Про що він говорить: все повертається тому, хто зробив зло іншому. В даному випадку розлучив сім’ю.

Це один з найстрашніших гріхів.

На чужому нещасті щастя не побудуєш. Це доведено вже століттями.

Однак пристрасть, а іноді просто грошовий розрахунок, змушують людей діяти на іншому. Жінка може привернути до себе одруженого чоловіка і зруйнувати сім’ю. Або навпаки. Різниці немає – в цьому випадку їм повернеться все тому, іноді сторицею.

І навіть якщо людина схаменеться і спробує повернути все назад, іноді це не виходить, так як утворилася тріщина в сімейних відносинах.

Потім людина звертається до церкви, кається і просить Бога про прощення вчиненого. Однак навіть якщо ви щиросердно розкаялися, пройде багато часу коли настане прощення.

Але є й інший контингент – це цинічні розлучниці, які цілеспрямовано розлучають сім’ї собі в догоду.

Про це ви можете подивитися в цій відео добірці і дізнатися як їх наздогнав “ефект бумеранга”,

Відео: Ефект бумеранга до цинічних розлучниці

Популярне

Схожі статті

“Моя дружина — мій ангел”: що відомо про дружину Олександра Усика Катерину, яку він обожнює та боготворить

Олександр Усик — відомий український боксер, чемпіон світу, який завоював серця мільйонів.Проте, за успіхами на рингу стоїть не лише його наполеглива праця, а й надійна підтримка дружини Катерини.

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.