Замінила Балана на двох заморських принців – стало відомо, навіщо Тіна Кароль літала в США

Тіна Кароль днями полетіла в Нью-Йорк. Ніякої інформації навіщо - не було. А тепер стало відомо - вона там зустрічалася з чоловіками. Відразу з двома. Ось так.

Як ми вже писали, в першу чергу Кароль відвідала представництво України в ООН і зустрілася в працівниками консульства. Всі подумали, що це ділова поїздка і переключилися на обговорення стильного аутфіту зірки.

Тіна з генконсулом України
Тіна з генконсулом України

А виявилося, що це не все американські справи нашої красуні. Там її вже дуже чекали два солідні і дуже відомі чоловіки – репер Snoop Dogg і R&B-виконавцем Luca Dayz.

Репер Snoop Dogg
Репер Snoop Dogg
R & B-виконавець Luca Dayz.
R&B-виконавець Luca Dayz

Вони разом з Тіною вже давно працювали над спільним треком Blow Your Mind, обкладинку якого Тіна анонсувала в своєму Інстаграмі. Вихід пісні відбудеться 28 серпня на платформі Apple Music.

Обкладинка треку
Обкладинка треку

Так що для нас є дві хороші новини: скоро буде нова пісня виконавиці – цікаво, це буде реп або R & B?

А друга – вона Дану Балану не зраджувала. Так що інтрига триває. Ура!

 

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.