«Валюха вже не та»: Престаріла Тетяна Кравченко з “Сватів ” виклала нове фото – шанувальники не впізнали

Author name 26 Серпня 2020 в 10:08

Поділитися статтею

Валюха з Сватів
Валюха з Сватів

Серіал “Свати ” є культовим в деяких країнах. Авторські права викупили десятки сусідів, щоб зняти свій ремейк. А на батьківщині артисти “Сватів ” стали справжніми легендами.

67-річна Тетяна Кравченко, яка зіграла головну роль Валентини Будько, зараз продовжує зніматися. Головною її роботою і раніше залишаються “Свати “, адже в 2021 році очікується вихід заключного сьомого сезону. Днями вона порадувала шанувальників своїм фото, яке викликало подив.

“Розумна частка марнославства творчій людині взагалі необхідна. Вона в будь-якій професії потрібна … Йти вперед, бути кращим … “, – підписала фотографію сериальная “Валюха ” (орфографія і пунктуація передані без змін).

https://www.instagram.com/p/CEUAQO2gd2K/

Шанувальники відзначили, що цей знімок говорить про те, що Кравченко сильно постаріла за той час, поки фанати не бачили її на екранах. Однак вони все одно відзначають, що в свої 67 років вона виглядає просто чудово.

Нагадаємо, раніше ми писали, що померлі герої серіалу “Свати “, які повинні були з’явиться в сьомому сезоні епізодично, будуть замінені іншими. Йдеться про Володимир Зельдін та Ользі Аросєвою, які за сюжетом зіграли маму і тата Ольги Миколаївни Ковальової.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею