Очі на лоб вилізли. Нове обличчя Полякової – пластика або містика?

Суперблондинка і королева ночі Оля Полякова любить несподівані експерименти в зовнішності.

Її фішками залишаються довгі ноги, які вона нічим не прикриває на виступі. Раніше знаменитість виступала в неординарних кокошниках. Зараз же Оля Полякова вважає за краще більш серйозні перевтілення. Наприклад, у себе в Інстаграм вона з’явилася з дуже великими очима.

У Олі Полякової аж очі на лоб полізли

Українська суперблондинка Оля Полякова прославилася ще й тим, що на виступі до Дня Незалежності України забула надіти мікрофон. Тобто вона співала під фонограму і навіть не приховувала цього. На такий конфуз дівчина закрила очі, і ніяк не реагувала. Мабуть, виступи під фонограму для неї – норма. Крім цього відзначимо, що зараз на слуху відразу дві Полякових. Її дочка Маша теж стрімко намагається потрапити в український шоу-біз. Правда поки що завойовує публіку не голосом, а довгими ногами.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!