Як виглядає син і внучка покійної зірки серіалу “Моя прекрасна няня “?

Author name 31 Серпня 2020 в 21:08

Поділитися статтею

Любов Поліщук з  "Моєї прекрасної няні "
Любов Поліщук з “Моєї прекрасної няні “

Серіал “Моя прекрасна няня “, який не знімають і не крутять по ТБ вже багато років, завоював величезну армію прихильників за час своєї слави.

Герої і їх образи залишаються в серцях фанатів до сьогоднішнього дня. Крім незабутнього образу няні у виконанні Анастасії Заворотнюк, багатьом запам’яталася і Любов Поліщук, яка зіграла маму невгамовної няні. Її прихильники втратили. Все почалося ще в 2000 році, коли актриса потрапила в аварію. З тих пір у неї почалися проблеми з хребтом, від яких Поліщук не могла вилікуватися.

На знімальному майданчику Любов не знімала ортопедичний корсет, і, хоча в серіалі вона і відігравала сміх і радість, вона відчувала постійну сильну біль. Трохи пізніше у Любові діагностували рак, і вона все одно продовжила зніматися в серіалі.

Поліщук не дожила до кінця “Моєї прекрасної няні ” всього один сезон. Шостий сезон закінчувався весіллям Віки і Шаталіна, під час зйомок цих епізодів Поліщук, за розповідями колег зі знімального майданчика, вже насилу стояла на ногах. Через деякий час після зйомки цього епізоду актриса померла. Останній, сьомий сезон знімався вже без її участі, сценаристи “поховали ” персонажа Поліщук.

Ось як виглядають спадкоємці героїні.

https://www.instagram.com/p/CEd7ZaaFv-1/?utm_source=ig_embed

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею