Кароль, Каменських, Винник та інші: як виглядали знаменитості в шкільні роки

Author name 1 Вересня 2020 в 19:09

Поділитися статтею

Як виглядали знаменитості в шкільні роки
Як виглядали знаменитості в шкільні роки

Знаменитості теж ходили на лінійки і несли букети вчителям.

Сьогодні вони успішні, а в їх зовнішність і імідж вкладені мільйони. Але як герої екранів виглядали, до того, як до них прийшла популярність – в шкільні роки? Хтось із них з тих пір сильно змінився і покращав, а хтось вже тоді заворожував своєю харизмою.

Тіна Кароль

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Відома українська співачка народилася в Магаданській області, в Росії в 1985 році. Коли дівчинці було 7 років, вона з батьками переїхала на батьківщину матері – Івано-Франківськ. Тіна, як і всі однолітки, відвідувала загальноосвітню школу, а після уроків – займалася співом і грою на фортепіано разом з вчителями музики.

Олег Винник

Олег Винник
Олег Винник

Олег Винник народився в селі Вербівка Черкаської області в 1973 року. Середню школу він закінчив у селі Червоний Кут в сусідньому районі. Ще з ранніх років Винник грав на електрогітарі.

Настя Каменських

Настя Каменських
Настя Каменських

Каменських – киянка. У Києві вчилася в Печерській гімназії. У 15 років закінчила музичну школу по класу фортепіано. Вісім років професійно займалася танцями – балетом.

Ані Лорак

Ані Лорак
Ані Лорак

Ані Лорак народилася в селі Кіцмань, що що в Чернівецькій області України. У шість років мати віддала Кароліну в Садгірському школу-інтернат № 4 в Чернівцях, де дівчинка разом з братами виховувалася до 7-го класу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею