Кароль, Каменських, Винник та інші: як виглядали знаменитості в шкільні роки

Знаменитості теж ходили на лінійки і несли букети вчителям.

Сьогодні вони успішні, а в їх зовнішність і імідж вкладені мільйони. Але як герої екранів виглядали, до того, як до них прийшла популярність – в шкільні роки? Хтось із них з тих пір сильно змінився і покращав, а хтось вже тоді заворожував своєю харизмою.

Тіна Кароль

Тіна Кароль

Відома українська співачка народилася в Магаданській області, в Росії в 1985 році. Коли дівчинці було 7 років, вона з батьками переїхала на батьківщину матері – Івано-Франківськ. Тіна, як і всі однолітки, відвідувала загальноосвітню школу, а після уроків – займалася співом і грою на фортепіано разом з вчителями музики.

Олег Винник

Олег Винник

Олег Винник народився в селі Вербівка Черкаської області в 1973 року. Середню школу він закінчив у селі Червоний Кут в сусідньому районі. Ще з ранніх років Винник грав на електрогітарі.

Настя Каменських

Настя Каменських

Каменських – киянка. У Києві вчилася в Печерській гімназії. У 15 років закінчила музичну школу по класу фортепіано. Вісім років професійно займалася танцями – балетом.

Ані Лорак

Ані Лорак

Ані Лорак народилася в селі Кіцмань, що що в Чернівецькій області України. У шість років мати віддала Кароліну в Садгірському школу-інтернат № 4 в Чернівцях, де дівчинка разом з братами виховувалася до 7-го класу.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".