Внучка Ротару показала всім свого “пухнастого друга “: бабуся б посоромилася

Софія Євдокименко, яка є онукою відомої української співачки Софії Ротару, досить активно веде свій профіль у соціальній мережі Instagram. На неї підписані майже 160 тисяч осіб.

Вона проживає в Нью-Йорку, куди переїхала з Лондона, щоб отримати вищу освіту. Вона завжди хотіла потрапити в це місто. Дівчина усвідомлювала, що в Лондоні проведе всього два роки, тому подальші заявки до вишів відправляла лише в Сполучені Штати Америки.

Зі школи дизайну Парсонс, яка розташовується в Нью-Йорку, Софії відповідь прийшов одним з перших, тому всі інші заявки вона навіть не розглядала.

Дівчина веде свій Instagram англійською мовою, крім цього вона кілька разів випускала пісні і є моделлю, беручи участь на показах, також знімалася для відомих глянцевих журналів.

Нерідко свої напрацювання внучка народної артистки Ротару публікує у своєму блозі. Шанувальники буквально захоплюються її неземною красою – стрункою і підтягнутою фігурою, виразними рисами, манерою працювати на камеру, впевненим поглядом.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEhaI_bh4Qs%2F&is_from_rle

Знімок, який Євдокименко опублікувала у себе в соціальній мережі, викликав бурю розчулення серед шанувальників, адже там вона показала ще й свого домашнього вихованця – біленьку собачку.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.