Олег Винник ніжно звернувся до своєї нової блондинки: «Без тебе нічого б не було». Таюне в минулому

Український співак Олег Винник ніжно звернувся не до Таюне, а до іншої блондинки. Шанувальники переживають, що шлюб зіркового блондина та його бек-вокалістки тріщить по швах.

Публіка вже давно впевнена, що саме Таїсія Сватко є таємною дружиною артиста. При цьому ніхто з них і не підтверджує, і не спростовує подібні домисли. Навіть якщо все саме так, подружжя намагаються тримати особисте життя подалі від настирливої преси.

Одночасно з цим Олег активно люб’язничає з заміжньою Оленою Шоптенко, яка стала його партнеркою в новому сезоні «Танців з зірками». Це викликає одне лише здивування у фанатів Таюне, адже її вважають можливою обраницею виконавця.

Олег і Таюне

Танцівниця зізналася, що працювати разом з Вінником для неї — щось особливе. Свої почуття вона висловила зворушливим постом про перший танець з артистом.

У відповідь співак дуже ніжно звернувся до Олени і сказав:

«Без тебе нічого б не було».

Варто відмітити, що глядачі обсипали пару Винника та Шоптенко безліччю компліментів відразу ж після ефіру:

  • «Класний виступ, а оцінки занижені»;
  • «Пристрасно, ви були найкращі!»;
  • «Це було дуже круто»;
  • «Ви справжні професіонали, захоплююся вами!»;
  • «Талановита людина талановита в усьому».
Олег Винник та Олена Шоптенко

Не обійшлося і без тих, хто побачив у танці пари щось більше: «Олена, дивись не закохайся!». Втім, коментаторів можна зрозуміти, адже танго у виконанні Олега і Олени було наповнене неймовірною пристрастю, любов’ю та ніжністю одночасно. Стежимо за ситуацією далі.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.