Скандальні і шалено привабливі: все солістки групи «ВІА Гра» перших років існування

Склад легендарної групи "Віа Гра " змінювався безліч разів, і кожного разу в групу приходили молоді стильні красуні з неймовірними голосами.

Давайте згадаємо хто ж був в цій групі, хто запам’ятався шанувальника, і кого вони вже забули.

Альона Вінницька

Альона Вінницька

Вона була учасницею найпершого складу групи «ВІА Гра». Яскрава і чарівна, вона відразу сподобалася продюсерам. За три роки в колективі Вінницька змогла добитися великих успіхів: пісні «Спроба №5», «Я не повернуся», «Стоп! Стоп! Стоп »стали хітами, які пізніше наспівували мільйони слухачів і в Україні, і в Росії.

Надія Мейхер-Грановська

Надія Мейхер-Грановська

Надя – одна з тих співачок, кого досі асоціюють з проектом Меладзе. Вона входить в “золотий склад “. Звичайно, вона не була видатною співачкою, але точно залишила слід у цій музичній історії. Зараз 38-річна співачка продовжує сольну кар’єру.

Тетяна Найник

Тетяна Найник

Чи не така знаменита і легендарна. Пішла з колективу через вагітність.

Анна Седокова

Анна Седокова

Видатне декольте – це, звичайно, добре, але співати в Віа Грі – куди крутіше. Так вирішила Седокова, і пішла під крило до Меладзе. Анна – одна з небагатьох вокалісток, хто зміг побудувати сольну кар’єру після участі в групі.

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва

Яскрава і незабутня, чарівна й приваблива до себе – саме такою була Брежнєва в той період. Навряд чи тоді хтось міг припустити, що саме з блондинкою буде пов’язаний один з найгучніших скандалів в історії групи. Віра покинула колектив влітку 2007 року, і вже тоді вона була дуже популярна. І все ж мало хто очікував, що артистка зможе так вдало стартувати в сольному плаванні. Брежнєва випустила кілька хітів, знялася в парочці фільмів і остаточно закріпилася в російському шоу-бізнесі. За кілька років ця співачка стала однією з найпопулярніших в Росії і Україні, переплюнув навіть колектив, в якому співала до цього.

Популярне

Схожі статті

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.