Винник і Поплавський анонсували великий проект: Пісня року 2020

Олег Винник і Михайло Поплавський заявили - українській "Пісні року 2020 " бути, підготовка вже розпочата.

Саме Олег Винник і Михайло Поплавський відродили проведення цього пісенного конкурсу в Україні, і тепер планують зробити його систематичним. Автор ідеї, меценат, генеральний продюсер і власник торгової марки “Українська пісня року ” Михайло Поплавський нагадав представникам медіа про найважливіші етапи безпрецедентного проекту, спрямованого на популяризацію української пісні.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEoEsAXFqX_%2F&is_from_rle

Вперше премія з’явилася в українському телеефірі в січні 2004 року. З того часу на одній сцені виступали як імениті зірки, так і відкриття року – молоді виконавці. В ефірі Першого національного телеканалу звучали пісні як заслужили народне визнання, так і абсолютно нові композиції, тільки що стали хітами.

У 2012 р національний мегапроект “Пісня об’єднує нас! ” Входить в світову Книгу рекордів Гіннесса як найтриваліший у світі музичний телемарафон національної пісні в прямому ефірі.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEoJ66zJhw1%2F&is_from_rle

“Ми вирішили відновити проект ” Українська пісня року “і відзначити кращих виконавців країни, які створюють унікальну сучасну музику, тих, хто зміцнює нашу духовність, розвиває культуру і прославляє Україну в світі. А також тих, хто своєю багаторічною творчістю, просоченою національними традиціями, етнікою, любов’ю до своєї країни і музиці, став легендою і прикладом для поколінь українців. Українська пісня – вічна, як небо і сонце, це також і ідеологія нашої країни, вона піднімала дух нації у важкі часи. Українська пісня повинна домінувати в національному теле- і радіо просторі, в соціальних мережах, щоб вона гордо звучала на весь світ. Я вважаю, що необхідно підтримувати талановиту молодь і берегти надбання нації “, – сказав Михайло Поплавський, презентуючи проект.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.