Помер культовий радянський актор Володимир Андрєєв – не витримало серце

У чоловіка стався мікроінсульт, а слабке серце не витримало такого навантаження. Пам'ятаємо, любимо і цінуємо творчість.

На момент смерті Володимира Андрєєва був 91 рік. Він упродовж довгого часу хворів, мав проблеми з серцем, останнім часом навіть проходив лікування амбулаторно. Однак препарати не допомогли і вік взяв своє.

Про смерть Володимира Андрєєва повідомив ректор ГІТІСу Григорій Заславський на офіційному сайті навчального закладу

Володимир Андрєєв

Відзначимо, за кілька днів до смерті актор відзначав свій день народження. Він якраз перебував у себе на дачі, коли стався мікроінсульт. Його вдова Наталія Селезньова розповіла про останні місяці життя артиста. Як стверджує дружина, аж до останніх днів життя Володимир Андрєєв займався своїми проектами по роботі. А взимку артист, незважаючи на похилий вік, продовжував працювати в театрі Єрмолової. Коронавірус і карантин вирішив провести на дачі. Там він і помер.

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.